Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok van esélyem megkérni a kezét ? Igent mondd?

Figyelt kérdés

A párommal több mint 2 éve együtt vagyunk. Mély lelki kapcsolatunk volt és olyan múlttal rendelkezünk,hogy egyértelmű volt a sors egymásnak szánt minket. Eltelt 2 év és az utolsó 2-3 hónapban volt kb 5 nagyobb összeveszés a családok miatt és amiatt, hogy a párom túl sokat tesz magára. Dolgozik közben az egyetemet akarja befejezni és ide oda cikázik. A jövő képünk megingott mert én sem akartam pestre menni és ő se biztos hogy akart volna maradni egyetem utan. Teljesen elmentünk egymás mellett szeptember óta.. Megharagudtunk egymásra és szakitottunk.. Telejsen békésen szakítottunk mondván hogy nem megy előre a kapcsolat. 2 hete szakitottunk azota alig beszéltünk ha beszéltünk is csak egyéb munka kapcsán stb. Közben rájöttem,hogy tényleg nem mehet tovább és mikor ujra találkoztunk elis mondtam,hogy ez igy tényleg nem emhet tovább majd eltelt egy hét és most ott járok hogy ő az igazi és hülye voltam hogy nem engedtem az elveimből. Végülis pesten is eltudok helyzkedni és képes vagyok tanulni is... A nyáron volt alkalmunk arról beszélni ,hogy 2022 végén amikor végez az egyetemmel megkérem a kezét. Sajnos ugye most ugy állunk hogy ez nem jön el. Mind a ketten komolyan gondoltuk,hogy most vége és szerintem ő is elkezdett meggyászolni de tudom ,hogy ő nagoyn erős lélek de attól még biztos hogy szeret. Legtuobb is elmondta hogy mint ember nagyon szeret és a lelkem is csak mint párkapcsolat nem megy tovább. Arra gondoltam ha úgy is megakartuk tenni. Most Utoljára Megprobálom, megkérem a kezét. Vesziteni való nicns hiszen ha nemet mond akkor legalább tudni fogom,hogy ténlyeg vége. De úgy érzem bennünk van még ez és tudom,hogy már én is azt akarom amit ő.

Persze lehet késő. Ha késő akkor ez van. Viszont mindenféle képpen megakarom próbálni mert szeretem és komolyan gondolom vele a jövőt


24F vagyok ő 23L



2021. dec. 13. 14:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Sose voltam "kutya" Mindig a saját döntéseim és saját érzéseimet követtem és jelen esetben szerintem emiatt lett vége. Mert én ragaszkodtam tulságosan az én terveimhez. Mert ellenben ahogy te irtad, nekem is voltak terveim, sőt... Igazából nekem sokkal több tervem volt csak nem Peste stb.. Nem tudom még hogy megkérem e de nagy szerepet jatszik az ,hogy tudom már hogy elcsesztem. És azt is tudom hogy sokat volt erről szó, hogy majd megkérem. Ezért gondoltam hogy igy utoljára lezárjuk a multat és nyitunk egy ujat kicsit magasabb szinten. Mert ugy erzem tudok engedni magamból. De az is lehet hogy hiába szeretem, még ha ez annyira nem is látszodik az irásomból bár depis se vagyok annyira mert az is ott van bennem,hogy Ha nem akkor nem és akkor az azt jelenti hogy mégse vagyunk egymás nagy Ője. Persze kitudja lehet ha elmondom neki, hogy tudok változni stb. vagy esetleg leszek annyira hülye hogy megkérem a kezét, lehet fél év mulva keresni fog ha ő is kicsit kiszorakozta magát. Ha nem akkor nem. Akkor Next és hátha jön az igazi.. De köszönöm a válaszod, sokat segített!
2021. dec. 14. 08:33
 12/18 anonim ***** válasza:
Előbb dolgozz a kapcsolatotok javításán, utána kérd meg!
2021. dec. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hat figyelj most nagyon ugy nezki hogy tényleg vége. Szóval lehet elengedem az egészet. Tenni már igy semmit nem tudok, hiszen megpróbáltam sok mindent, találkoztam vele, beszéltem vele a problémákról stb...Ha ő már igy nem akarja, akkor tényleg csak egy hülye próba lenne megkérni a kezét. Az idő majd eldönti, hogy újra egymásra találunk-e... És majd talán akkor megkérem. Kszönöm a válaszokat
2021. dec. 14. 12:54
 14/18 anonim ***** válasza:
76%

Én ezek után biztosan nem mondanék igent neked, mert rettentő szánalmas próbálkozás lenne, és lerombolnád magad a szememben, mert vergődsz.


Engedjétek el egymást, mert nem vagytok ti egymáshoz valók, pont.

2021. dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem kértem meg, találkoztunk, azt mondta végérvényesen se akar semmit. Hát most nagyon szarul érzem magam. De nem lehet mit csinálni... pedig én tényleg szerettem volna ha ujra osszejovunk... Köszönöm a válaszokat!
2021. dec. 15. 15:54
 16/18 anonim ***** válasza:
Meg kell imádkoznod. Bár itt sajnos a 90% ateista, de azért te imádkozz.
2021. dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy megkell imádkoznom?
2021. dec. 21. 14:03
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Tedd a kérdésed Isten elé, és hallgasd meg szavát. Kifogja jelenteni hidd el.
2021. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!