Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elvált szülők gyermekei! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált szülők gyermekei! Hogy csináljátok az eljegyzést, házasságot?

Figyelt kérdés
Hogyan jelentitek be, mindenkihez külön elmentek, és bejelentitek? ÉS az esküvőre mindenkit meghívtok (gondolok itt arra, hogy nem bírják egymást stb.)
2010. jún. 30. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenkihez elmegyünk, de én nem vagyok kompetens,mert az én szüleim békességben váltak el, és mindenki jön!! De, ha harag lenne, akkor is jönnének, ez nem róluk szól, nem egy békítő tárgyalás! Köszönnek egymásnak, és hello, annyi. A főasztalnál csak ti üljetek, és akkor azzal sincs gond. Én így oldanám meg... :)
2010. jún. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát öö. Ha két nő házasodhatna, akkor persze, mindenkit elhívnék, csak messzebb kell őket ültetni egymástól. De jelen helyzetben leginkább sehogy. :D
2010. jún. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk érdekes a helyzet, mert nekem is, és a leendő férjemnek is elváltak a szülei, úgyhogy mi gyakorlatilag négy külön családhoz megyünk ünnepelni, de ők egymással olyan rossz viszonyban vannak, hogy nem hívjuk meg inkább egyikőjüket sem, amiben ők is egyetértettek. Két tanús lesz az esküvőnk, senki nem lesz ott az ismerőseink közül, még barátok sem, hiszen ha a szülőket nem hívtuk meg, akkor őket sem, de minden családnál és barátnál külön megünnepeljük a dolgot, hogy mégis meg legyen ünnepelve :)
2010. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt probléma, mert az apám családjával nem állok szóba. Egyik sem érdemli meg, hogy ott legyen az esküvőmön. Élükön az apámmal, aki a saját gyerekét sem hívta meg az esküvőjére...
2010. jún. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a párom szülei váltak meg. Nem hívjuk meg őket az esküvőre, mert nem tudnak normálisan viselkedni, és nem akarjuk, hogy az esküvőnk az ő primitív gyűlölködésükről szóljon. Négyfős esküvő lesz, két tanúval. Bejelenteni meg nem fogjuk előtte nekik, majd úgyis rájönnek előbb-utóbb. Ha már miattuk nem lehet normális esküvőnk, akkor nem fogunk semmit sem jelentgetni nekik, ők se kérdezték meg a páromat, hogy szeretne-e ilyen primitív családba megszületni.
2010. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
váltak EL
2010. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

azt gondolom intelligencia kérdése, hogy a gyermekük érdekében félre tudják-e tenni a sérelmeket és a haragot.

hát, ha valakik, az én szüleim rémesen váltak el. több, mint 10 évig nem álltak szóba egymással, csak a gyűlölködés ment. de az esküvő előtt nemhogy félretették a haragot, összefogtak miattam!!! már nem szidták egymást a másik háta mögött és még egymás mellett is ültek, mint egy pár, aki nem ismerte őket, nem mondta volna meg, hogy elváltak!

mondjuk, egyikük sem kezdett a válás után új kapcsolatba. (az azért bonyolítaná a helyzetet, de mindneki jönne a párjával és kész)


ez a nap nem róluk, hanem rólad szól!!!! az istenért, értsék meg.

2010. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Még nem tartok ott, csak a naaaagy esküvői álmaimban úgy szerepelt ez az egész, hogy eljegyzésre szervezünk egy nagy családi összejövetelt, ahol mindenki ott lesz, és meglepetésként bejelentjük az esküvőt. De ezt ugye nem lehet, mert a szüleimet milyen ürüggyel hívjam össze? Ráadásul mindkettőjüknek van párja.

Nekem ez, hogy "házról házra" járni, ez valahogy nem olyan "romantikus"

2010. júl. 4. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!