Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom el akar jegyezni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom el akar jegyezni, de korainak érzem, velem van a baj vagy túlzok és már itt az ideje?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok a párom 25 éves.

Véletlenül rá jöttem hogy el akar jegyezni egy családi ebéden egy étteremben ahol az édesanyám és az ő szülei is jelen lennének. Picit félek, hogy nem-e túl korai 5 éve vagyunk együtt, ebből 3 éve együtt is élünk. Én most fogok le diplomázni párom dolgozik, de aggódok hogy nem vagyunk-e túl fiatalok még, illetve engem eléggé zavarba hoz a gondolat hogy a szülők előtt akar megkérni, szó szerint félek egy picit… talán meghittebb lenne kettesben. Mi a véleményetek?


2022. máj. 6. 07:08
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem, nagyon szeretem és természetesen együtt képzeljük egy a jövőt de most egy kicsit megijedtem
2022. máj. 6. 07:09
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
A legtisztább, ha elmondod neki, mi aggaszt. Ezzel sok kellemetlen helyzetet el tudnátok kerülni, egy mély beszélgetés pedig sosem árt.
2022. máj. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
De nem szeretném elmondani hogy tudok róla, annyira készülődik szegénynek rosszul esne ha rájönne hogy tudom…
2022. máj. 6. 07:17
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nemet mondanál vagy nem sokkal utána felbontanád az eljegyzést, sokkal jobban fájna neki.
2022. máj. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Ezt muszáj megbeszélned vele minél előbb NYÍLTAN!
2022. máj. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Az érzéseid természetesek, jó is, hogy megtudtad, így van időd "emészteni". Nem, 5 év után nem lenne korai az eljegyzés, de ahogy olvaslak, szerintem te nem vagy biztos a dolgodban, talán már nem is szereted a srácot, csak a megszokás tart mellette. Ha nem vagy biztos abban, hogy vele akarsz maradni örökre, jobb most kilépni ebből. Nagyon fiatal vagy, új életet kezdhetsz.
2022. máj. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ha korainak érzed, akkor korai. A számok alapján amúgy nem lenne az, régóta együtt éltek, külön a szülőktől, nem is vagytok már kis suhancok, szóval ebből a szempontból nem gondolom korainak (én 24 éves voltam, amikor férjhez mentem, szóval.. :D ). De ennek ellenére ha szerinted korai, akkor korai.

Nyugodtan hozd fel egyszer a témát, teljesen függetlenül attól, hogy tudod, mit tervez, csak amolyan ábrándozás szintjén, hogy milyennek képzeled a tökéletes lánykérést (vagy még jobb, ha valamelyik távoli ismerősödet megkérték, és akkor arról nyilváníthatsz véleményt, hogy úú, nyilvánosság előtt kérték meg, neked ez mennyire kellemetlen lett volna, és hogy mennyivel meghittebb az egész, ha csak kettesben vagytok vagy valami), meg beszélgetni arról, hogy a közeljövőben mi mindent tervezel csinálni, amibe a házasság az jelenleg nem fér bele, akár anyagilag, akár más szempontból. Nem kell elvenni a kedvét, de szerintem az rosszabb, ha látja a csalódottságot az arcodon ott helyben, mintha most így "trükkösen" lebeszéled róla egy időre.

2022. máj. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
46%
Egyáltalán nem korai ezek alapján, ez csak kifogás a részedről. Valamiért nem akarod, rendben van de akkor mond meg neki hogy "nyuszi, már nem szeretlek".
2022. máj. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 nemaRendőrség ***** válasza:
22%

A korban már benne vagy.

A helyszín valóban fura, szólj a anyukádnak, vagy az anyukájának.

Biztos hogy be van vonva mind a kettő.


Ne vedd el tőle azt az érzést, hogy meg fog lepni, én nagyon élveztem a készülődést

2022. máj. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül rájöttem de azért tudsz minden részletet csak ugy véletlenül 😅
2022. máj. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!