Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Aki nem akar letérdelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem akar letérdelni lánykérésnél, az hogy gondolja ezt?

Figyelt kérdés

Életedben egyszer nem megy.

A nőnek meg minden alkalommal le kell mikor lepipantanak.

Igazságos ez?



#lánykérés #Letérdelni
2022. máj. 24. 09:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Lehet oka, pl mozgásszervi betegség, vagy vannak akiknek szimplán nem fontos.

(A nőknek se kell minden alkalommal amikor "lepipantanak"....)

2022. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként nem kötelező "pippantani".
2022. máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Egyrészt a nőknek sem kell letérdelni a szopáshoz, lehet fekve vagy akár ülve is csinálni, másrészt a férfiak is ugyanúgy letérdelnek, amikor kinyalnak (legalábbis az én párom igen).

Amúgy számomra is fura, hogy valaki nem térdel le, de hát ilyen is van. Az adott párnak kell megbeszélni, hogy nekik ez mennyire fontos.

2022. máj. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%

Egy nem hazàsodnék meg.

Egy nő sz pjon vagy csak a pasi nyalja ki az milyen már?

2022. máj. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Tudod mit?


Ha ezen így ki vagy akadva, akkor ha megkérik a kezed és nem térdelnek le , akkor küld el a francba és szakíts vele.

2022. máj. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 harebell ***** válasza:
90%
Őszintén szólva nekem nem tetszik lánykérésnél a letérdelés, nálunk ez szóba is jött korábban. Persze abból se csináltam volna gondot, ha mégis letérdel, mert igazából tökmindegy, de simán padon ülve kérte meg a kezem a férjem, szép volt. Ha valaki férfiként kifejezetten ellenére van, biztos van oka rá, én szerintem simán megkérdezném. Önmagában nem zavarna, de ha valami hülye ideológiát gyártott rá, az azért elgondolkodtatna :D
2022. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Én nem térdelnék le. Miért? Mert nem könyörgök, Ő meg nem kegyet gyakorol felém ha igent mond. A lánykérés egy vízválasztó, ha nemleges a válasz ott úgyis vége az egésznek. Ha meg pozitív, akkor azért az, mert amúgy is jó együtt és komolyan gondolják a felek. Nem

Utánzom tehát a romantikus filmeket, mert értelmetlen.

2022. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Hülye kérdés. Amúgy meg pippantson le a gömbvillám.
2022. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Öhm, ha elém térdel egy férfi, azért tegye, amiért én ;)


A gyűrűt nem kell úgy átadnia.

2022. máj. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

Nőként számomra taszító, ha a férfi térdelget előttem. Könyörög? Az eljegyzés egy közös DÖNTÉS. Színpadias elemek nélkül. Ráadsául egy kiüresített gesztus.

Amúgy én "pippantáshoz" sem térdelek. Nincs az a helyzet, hogy én bárki elé letérdeljek. Elém se térdeljen más.

2022. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!