Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Aki nem akar letérdelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem akar letérdelni lánykérésnél, az hogy gondolja ezt?

Figyelt kérdés

Életedben egyszer nem megy.

A nőnek meg minden alkalommal le kell mikor lepipantanak.

Igazságos ez?



#lánykérés #Letérdelni
2022. máj. 24. 09:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%

Anno a férjem se térdelt, és hülyén is jött volna ki. Csupa fű meg sár lett volna a ruhája, aztán úgy utazzunk végig két megyén? Semmi értelme nem lett volna.

A lánykérés romantikus volt, pont az ízlésemnek megfelelő. De ezt leszámítva csak egy gesztus. Nem a térdelés vagy a gyűrű a lényeg.

2022. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%
Az eljegyzés az a közös döntés meghozása, elhangzik a kérdés és rá a válasz. Ezt lehet melegítőben az esti film alatt vagy puccos étteremben térdelve a tömeg előtt. A kettő között ezer árnyalat lehet, de a lényeg ugyanaz. Nem a körítéstől lesz komoly a szándék, az csak a marketing része. Szerintem az egész színpadias hülyeség.
2022. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
29%

egyenlőség van a nemek között

letérdelek a barátnőmnek, ha megkérem a kezét, ha ő is szeret térdelni előttem


így az igazságos

2022. máj. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
66%

A nőknek sem kell letérdelni....

És a pasiknak sem.

Persze a férfiak részéről ez egy gesztus, megteszik lánykéréskor, vagy nem, nem kötelező.

Az én férjem pl megtette amikor megkért, én nagyon örültem neki, megható és romantikus pillanat volt, mindig így képzeltem el. De neki sem volt kötelező, csak úgy érezte meg akarja tenni. Ennyi.

2022. máj. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!