Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akar továbblépni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar továbblépni? Lánykérés, költözés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 23 éves vagyok, a párom 24 éves.

9 hónapja vagyunk együtt. Szinte minden nap találkozunk, nagyon bensőséges a viszonyunk. Mikor megemlítettem neki a teljes összeköltözést (nem azt, hogy csak feljárok hozzá minden délután és hajnalban esek haza, mert ez most így megy), akkor elzárkozott. Ő maga él, én anyukámmal. Mellesleg semmi jelét nem mutatja, hogy tervez lánykérést...lassan már 1 éve együtt leszünk és semmi.


2021. szept. 16. 18:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
Talán nem olyan fokú a pszichoszexuális fejlettsége, amit elvársz tőle/ami elegendő lenne az elköteleződésre. Hm?
2021. szept. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

"23 éves vagyok, a párom 24 éves.


9 hónapja vagyunk együtt. "


Ezért.

2021. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
1 év után mit akarsz te lánykérést?
2021. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Most komolyan ?:D mennyit kéne várni? Kicsit nézzetek szét, rengeteg házasodnak 1 év után.

Vagy legalább összeköltözni...hogy lássuk tényleg működik-e. Mondjuk így is majdnem együtt élünk, de még nem bútoroztunk össze.

2021. szept. 16. 18:41
 5/23 anonim ***** válasza:
97%

1 éve sem vagytok együtt, 25 alattiak vagytok. Minek házasodni?

Vicces, hogy pár hónap után lánykérést akarsz.


"Kicsit nézzetek szét..."

SZétnéztem. Nők az első házasságot 29-30 éves korukban kötik, férfiak 31-32.



Az összeköltözés más.

2021. szept. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Esetleg úgy lehet lánykérés 1 év után, hogy a kezdetektől összeköltöztetek. Gondolj bele megkéri a kezed most, összeköltöztök és kiderül 1-2 hét múlva hogy nem bírjátok ki egymás mellett. Az teljesen más, hogy délutánra/éjszakára átjársz.
2021. szept. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Én meg pont azt látom, hogy 22-23 évesen mindneki együtt él, 25 évesen meg már család van.

De talán csak én vagyok telhetetlen...

Igen, utolsó, ezért szeretnék elköltözni hozzá, vagy egy közös új lakásba/albérletbe.

2021. szept. 16. 18:55
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Én nyíltan válaszút elé állítanám. Az idő mindenkinek drága, a fiatalság hamar elmúlik. Te pedig nem szeretnél nem elég elkötelezett férfiakkal kezdeni ugye? Akinek nem vagy elég értékes?
2021. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Mibű?
2021. szept. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%

"25 évesen meg már család van."


Hol? Ez megint a szelektív látásmód. Csak azt veszed észre, amit látni akarsz.

2021. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!