Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek mennyire jó ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire jó ötlet előre megvenni a jegy gyűrűt?

Figyelt kérdés
Párommal pár hónapos a kapcsolatunk, de biztosra tudom, hogy ő az igazi számomra, és én is számára. Tudom milyen gyűrűnek örülne, viszont van egy olyan érzésem, hogy ez addigra már nem lesz kapható. Szerintetek jó ötlet előre megvenni? 20k körül lenne, nem százezrekről van szó.

2022. júl. 27. 15:17
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán
29 szavazat
1 2
 1/14 nemaRendőrség ***** válasza:
95%

Hát...

Komoly kérdéseket vet fel ha megtalálja, főleg ha egy évvel később sem kérnéd meg.



Amúgy 6 hónap az első nagy próba, olyankor sok kapcsolat megy tönkre. A rózsaszín köd felszállt, megszokni egymást már nehezedik.


Ha az megvan akkor 3 év után van a kövi nagy szakítós időszak, amikor megunja egymást egy kicsit a két ember.


Érdemes a kettő között házasodni, eljegyezni.

Szerintem várj egy évet még megveszed!

Egy jegy gyűrű használtpiaci értéke minimális, a fém és kő ára, mivel senki nem fogja megvenni egy befuccsolt kapcsolat emlékét.

2022. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha tényleg “csak” 20k akkor érdemes megvenni. Már csak ezért is. Ha meg idő közben mégsem működik a kapcsolat, akkor meg még mindig el lehet később adni, ha meg működik akkor lesz egy gyűrű, aminek majd örül. Én ilyen helyzetben megvenném (nőként írom, ha ez számít).
2022. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 nemaRendőrség ***** válasza:
40%
20e forintért bizsu lehet csak, az pedig talonban is elszíneződik
2022. júl. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
vedd meg neki csak ugy, jelezvén mennyire szereted. Aztán mire eljegyzed meggondolod milyet akarsz
2022. júl. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
19%
Leírod mi az ujj mérete? Ha nem tudod inkább off egyenlőre.
2022. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Megkéri egy haverját, hogy rakja el biztos helyre. Nem fogja megtalálni így a barátnő.
2022. júl. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
20k? 😂 Normális cipőt sem kapsz ennyiért, az eljegyzési gyűrűt meg sok csaj élete végéig tervezi hordani. Ha ennyire csóró vagy, miből tervezel esküvőt tartani, gyereket nevelni stb.?
2022. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Én imadnam, ha akar évek múlva egy olyan gyuruvel kérne meg, amilyet mar a legelején kiválasztott nekem
2022. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Egyetertek, utolsó. Akinek meg az számít mennyibe kerül, nem volt még szerelmes
2022. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
13%
#9 Nyugtasd ezzel magad :P Képzeld, drága gyűrűt kaptam, és szerelmes vagyok a vőlegényembe. Nem csak csórón és igények nélkül lehet szerelmes az ember ;)
2022. júl. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!