Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lehet tervben van nála a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tervben van nála a lánykérés?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyunk együtt. Beszéltünk már együttélésről, házasságról. Egy a véleményünk. Mostanában sokszor mondja, hogy én vagyok neki az igazi, és örökké velem akar lenni. Anyukája is említette, hogy ami az ő eljegyzési gyűrűje volt, azt a páromnak fogja odaadni.
2022. júl. 28. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Hány évesek vagytok? Szerintem nyugodjál le. Együtt éltek egyáltalán?
2022. júl. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az első hónaptól beszélünk a lánykérésről, meg az esküvőről. Nem jelent semmit. Most leszünk 1 éve együtt.
2022. júl. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Látszik hogy nyári szünet van....
2022. júl. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Nemsoká húzhattok vissza az iskolába xd
2022. júl. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
10 hónap után kicsit nevetséges olyan nagy szavakkal dobálózni, hogy "örökké" :D
2022. júl. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Mi 9 hónapja vagyunk együtt és pár napja mondta, hogy "már tudom, hogy foglak megkérni". De azt nem tudja, mikor, csak van egy ötlete a hogyanra. Az biztos, hogy nem mostanában, mert erről is beszéltünk, hogy kb mi az ideális idő mindkettőnknek.
2022. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de ha a párom a saját ANYJA eljegyzési gyűrűjével állna elém, nagyon érdekesen néznék rá.


Egyébként 10 hónap? Exemnek is voltak szép szavai akkor, 2,5 év után meg megcsalt, mert rájött, hogy neki egy nagymellű nőt is fel kell próbálnia.


Mi a kérdésed?

2022. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!