Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Párommal megvettük a gyűrűt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal megvettük a gyűrűt, nagyon szép, és szeretem őt, két éve ismerjük egymást. Illendőségből elkért apámtól de nem adta áldását... Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Holnap akarta megkérni a kezem, annyira magam alatt voltam hogy majdnem elsírtam magam mikor mondta párom hogy azonnal rávágta a nemet. Mindig segítünk itthon, szorgalmas vagyok, most dolgozom, eljöltöztem mert nem bírtam az itthoni légkört, sajnos semmibe sem vettek, meg sem tudtam szólalni, a tudtuk nélkül nem mehettem még boltba sem.


Tavaly óta tervezzük, tesóm kiszedte belőlem hogy ezt tervezzük ezért mivel idézem "ez egy VERSENY" elvetette magát egy suttyó f@sszal akit fél éve ismer és apám eszi minden szavát, azonnal igent mondott. Tesóm a vagyonra pályázik, és mindennel direkt próbál apám kedvében járni mikor amúgy mindenki tudja hogy nem érdemes rá, nem szorgalmas és ingyenélő.


Páromtól mégis megtagadta ezt, pedig egy éve erre várok. Mihez kezdjünk? Szerintetek van beleszólása? Mert páromat ez visszahúzta nagyon. Családi beszélgetésekkor mindketten le vagyunk szarva. Tényleg. Egy mondatot nem tudunk elmondani, nem figyelnek ránk. Úgy érzem mérgező ez a környezet, pedig tényleg sokat segítettem itthon és sokáig tűrtem hogy le vagyok alacsonyítva egy szolga szintjére.


Ti mit tennétek? Apám okos ember, mégis utálja páromat, pedig semmi rosszat nem tett ellene. Sokkal többet belead, márcsak a neveltetéséből adódóan például egy születésnapi "bulikon" is mindig nagyon illedelmes és hoz ajándékot, figyelmes. Mégis ennek a suttyó faszinak adta áldását helyettünk, eszi minden szavát. Nagyon nem szeretem. Testvéremre is haragszom mert marhára gyerekes és tényleg versenynek fogta ezt fel.


Párom nagyon bölcs és azt mondta hogy fogadjuk el és csináljunk mindent úgy ahogy eddig, ne húzzam fel magam. Mert szeret és nem változik ez. Csak nekem egy gyűrű is sokat jelentett volna. Szimbólum. De apám megtagadta. Ti mit lépnétek? Elszomorodtam nagyon. Nem azért mert nrmet mondott. Hanem mert tesóm faszijának rögtön igent.


2022. aug. 14. 21:16
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon kamu bukéja van ennek az összevissza, kibogozhatatlan, logikátlan hablatynak.
2022. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
95%

A gyűrűt nem apádnak kell vennie, hanem a vőlegénynek.

Összevissza beszélsz.

2022. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
94%
kamu
2022. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez egy elég elavult hagyomány, és semmi értelme.

A legjobb lenne, ha szépen, kettesben megtörténik az eljegyzés, a családoddal pedig a minimumra szorítod a kapcsolatot. Karácsonyra küldesz egy lapot, aztán az elég is lesz.

2022. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg a korotokat légyszíves, mert az egy elég fontos infó.
2022. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha apád mindig szigorú volt veled szemben, miért kellett megkérdezni róla?

És ha elmúltál 18 éves, és el is költöztél mégis milyen beleszólása lehetne?

2022. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Nem értettétek. Párom vette a gyűrűt velem együtt...
2022. aug. 14. 21:24
 8/38 anonim ***** válasza:
31%

kamu, de ha nem az lenne, és a helyedben nem apámmal foglalkoznék, hanem a hímsovi párommal.

Az egy dolog, hogy apádtól teszi függővé a te jövőd, de még anyádat is sz.rba nézni. Az ő véleménye érdektelen.

2022. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ebből mi igaz.


De!


Ha ennyire suttyú családod van, szimplán meg kell velük szakítani a kapcsolatot.

2022. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok, apám nem volt velem szigorú csak nem vett emberszámba. Neki egy közmunkás voltam aki azért van otthon hogy neki segítsen. Szeretném a családi kontaktot minimálisra szorítani. Párom anyja nagyon kedves, nagyon szeret engem és jobban viselkedik velem mint a saját anyám aki egy szavamat sem bírja végighallgatni félbeszakítás nélkül


Párom ragaszkodik az elavult szokásokhoz... Én nem kérdeztem volna meg, ő még pálinkát is készített be a válaszra. Nem kamu. Ne írjátok, csak még rosszabb, mert tudom mennyire nem normális ez az egész.

2022. aug. 14. 21:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!