Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Párommal megvettük a gyűrűt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal megvettük a gyűrűt, nagyon szép, és szeretem őt, két éve ismerjük egymást. Illendőségből elkért apámtól de nem adta áldását... Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Holnap akarta megkérni a kezem, annyira magam alatt voltam hogy majdnem elsírtam magam mikor mondta párom hogy azonnal rávágta a nemet. Mindig segítünk itthon, szorgalmas vagyok, most dolgozom, eljöltöztem mert nem bírtam az itthoni légkört, sajnos semmibe sem vettek, meg sem tudtam szólalni, a tudtuk nélkül nem mehettem még boltba sem.


Tavaly óta tervezzük, tesóm kiszedte belőlem hogy ezt tervezzük ezért mivel idézem "ez egy VERSENY" elvetette magát egy suttyó f@sszal akit fél éve ismer és apám eszi minden szavát, azonnal igent mondott. Tesóm a vagyonra pályázik, és mindennel direkt próbál apám kedvében járni mikor amúgy mindenki tudja hogy nem érdemes rá, nem szorgalmas és ingyenélő.


Páromtól mégis megtagadta ezt, pedig egy éve erre várok. Mihez kezdjünk? Szerintetek van beleszólása? Mert páromat ez visszahúzta nagyon. Családi beszélgetésekkor mindketten le vagyunk szarva. Tényleg. Egy mondatot nem tudunk elmondani, nem figyelnek ránk. Úgy érzem mérgező ez a környezet, pedig tényleg sokat segítettem itthon és sokáig tűrtem hogy le vagyok alacsonyítva egy szolga szintjére.


Ti mit tennétek? Apám okos ember, mégis utálja páromat, pedig semmi rosszat nem tett ellene. Sokkal többet belead, márcsak a neveltetéséből adódóan például egy születésnapi "bulikon" is mindig nagyon illedelmes és hoz ajándékot, figyelmes. Mégis ennek a suttyó faszinak adta áldását helyettünk, eszi minden szavát. Nagyon nem szeretem. Testvéremre is haragszom mert marhára gyerekes és tényleg versenynek fogta ezt fel.


Párom nagyon bölcs és azt mondta hogy fogadjuk el és csináljunk mindent úgy ahogy eddig, ne húzzam fel magam. Mert szeret és nem változik ez. Csak nekem egy gyűrű is sokat jelentett volna. Szimbólum. De apám megtagadta. Ti mit lépnétek? Elszomorodtam nagyon. Nem azért mert nrmet mondott. Hanem mert tesóm faszijának rögtön igent.


2022. aug. 14. 21:16
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
93%
Itt te vagy a bolond kérdező, nem a szüleid.
2022. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
95%

A kérdés másról sem szól, csak erről a három dologról:

1) Siránkozás, hogy apád meg anyád milyen sz.rul bántak veled világéletedben.

2) A testvéred meg a sógorod mocskolása. Látszik, hogy mennyire féltékeny vagy rájuk, ezért foglalkozol ennyit velük.

3) Nyávogás.


Apádéknak van igaza. Senki sem örülne neki, ha a 20 éves lánya egy lassan 40 éves, problémás pasassal tervezné összekötni az életét. "van elég hibája", te magad mondtad.

De azon az állításodon felröhögtem, hogy a 36 éves pasast 18 alattinak nézték :D Ez a bajod, hogy a tesód talált korban hozzáillő társat, te meg nem.

2022. aug. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Sokan nem tudnak olvasni, leírom kijavítva;

Panaszkodok és segíteséget kérek, nem pedig sikánkozok olyan dolgon ami már megtörtént két külön téma.

A testvéremmel meg a palijával akkor romlott meg a kapcsolatom mikor büdös szemétláda tolvalynak nevezett, csak mert a nyakamba akasztotta a táskáját bulikor és én csak a taxiban vettem észre. Továbbá ami világosan látszik, azt leírom, a pénzre játszanak, alig várják hogy apu kegyeibe férkőzzenek, mindent versenynek fognak fel.

Ha egy ismeretlennek van joga bolondnak nevezni akkor nekem is őt, bár én nem vagyok ilyen egyszerű és nem is ítélkezem ilyen módon mint itt néhányan.


Azt hiszitek hogy a szülők szentek és sérthetetlenek? Minden amit nem tanítottak meg, most kell behoznom, 10x nehezebb dolgom van így az alapok nélkül. Szeretem szüleimet, de nem szeretnék velük gyakran találkozni.


Utolsó te nagyon alpári vagy. Vegyél vissza a találgatásokból. Nővérem 16 évvel idősebb nálam és vele egykorú a pasija, nem tudom ez miért befolyásoló tényező. Van elég hibája páromnak ahogy minden embernek, ennyire ne legyél szőrszálhasogató kérlek. :D Így is elfogadom őt, mert sok kapcsolat abban megy tönkre hogy nem fogadjuk el a másik hibáit és nem segítünk kijavítani. Nálunk tökéletes az összhang.


Egyébként tegnap megkérte a kezem "nem hivatalosan", a gyűrűt félretettük, majd pár hónap múlva elkezdem hordani ünnepekkor. :) Szóval saját magunk között megoldottuk, de azért köszi azt az 1-2 jó választ. A többi csak találgatás.

2022. aug. 16. 16:40
 34/38 anonim ***** válasza:
94%

"én nem vagyok ilyen egyszerű és nem is ítélkezem"

"Utolsó te nagyon alpári vagy."

🤣🤣🤣


A hányingerkeltő helyesírási hibáiddal szerintem ne másokat nevezz alpárinak, mert csak még jobban lejáratod magad. Egyébként semmi alpári nem volt a hozzászólásomban, csak magadra ismertél, ezért fáj ennyire. Nem csodálom, hogy nem kellettél egyetlen veled egyidős férfinak sem, csak egy problémás középkorú pacák állt össze veled.

Egyébként ha a tesód már férjhez ment, akkor nem palija/pasija van, hanem férje - és ahogy látom, pontos jellemzést adott rólad. :D

2022. aug. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
36%
Azthiszem így mindezek után teljesen megértem a szüleidet. Elég nagy szerencsétlen lehet a pasikád.
2022. aug. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
94%
Tök mindegy, ki mennyinek néz ki, NEM normális hogy egy 36 éves férfi egy 18 éves középiskolással kavar.
2022. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy 18 éves vagyok istenem... Hányingerkeltő az itteni hozzáállás is. Helyesírási hibák? Ebbe tudtál belekötni? Gratulálok. :)
2022. aug. 18. 12:01
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire szereted, és ő is téged, akkor kit érdekel, mit mond apàd? Ráadásul màr együtt is éltek. Felnőttek vagytok, akkor hàzasodtok össze, amikor akartok. Nem kell hozzá apukàd engedélye. Ráadásul nem is vagytok valami jóban. Nekem elég egyszerűnek tűnik a megoldàs.
2022. aug. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!