Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Párommal megvettük a gyűrűt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal megvettük a gyűrűt, nagyon szép, és szeretem őt, két éve ismerjük egymást. Illendőségből elkért apámtól de nem adta áldását... Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Holnap akarta megkérni a kezem, annyira magam alatt voltam hogy majdnem elsírtam magam mikor mondta párom hogy azonnal rávágta a nemet. Mindig segítünk itthon, szorgalmas vagyok, most dolgozom, eljöltöztem mert nem bírtam az itthoni légkört, sajnos semmibe sem vettek, meg sem tudtam szólalni, a tudtuk nélkül nem mehettem még boltba sem.


Tavaly óta tervezzük, tesóm kiszedte belőlem hogy ezt tervezzük ezért mivel idézem "ez egy VERSENY" elvetette magát egy suttyó f@sszal akit fél éve ismer és apám eszi minden szavát, azonnal igent mondott. Tesóm a vagyonra pályázik, és mindennel direkt próbál apám kedvében járni mikor amúgy mindenki tudja hogy nem érdemes rá, nem szorgalmas és ingyenélő.


Páromtól mégis megtagadta ezt, pedig egy éve erre várok. Mihez kezdjünk? Szerintetek van beleszólása? Mert páromat ez visszahúzta nagyon. Családi beszélgetésekkor mindketten le vagyunk szarva. Tényleg. Egy mondatot nem tudunk elmondani, nem figyelnek ránk. Úgy érzem mérgező ez a környezet, pedig tényleg sokat segítettem itthon és sokáig tűrtem hogy le vagyok alacsonyítva egy szolga szintjére.


Ti mit tennétek? Apám okos ember, mégis utálja páromat, pedig semmi rosszat nem tett ellene. Sokkal többet belead, márcsak a neveltetéséből adódóan például egy születésnapi "bulikon" is mindig nagyon illedelmes és hoz ajándékot, figyelmes. Mégis ennek a suttyó faszinak adta áldását helyettünk, eszi minden szavát. Nagyon nem szeretem. Testvéremre is haragszom mert marhára gyerekes és tényleg versenynek fogta ezt fel.


Párom nagyon bölcs és azt mondta hogy fogadjuk el és csináljunk mindent úgy ahogy eddig, ne húzzam fel magam. Mert szeret és nem változik ez. Csak nekem egy gyűrű is sokat jelentett volna. Szimbólum. De apám megtagadta. Ti mit lépnétek? Elszomorodtam nagyon. Nem azért mert nrmet mondott. Hanem mert tesóm faszijának rögtön igent.


2022. aug. 14. 21:16
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
82%
Nem, itt azzal van a probléma amiben megértem így mostmár miért mondott nemet édesapád, mert egy 36 évessel vagy együtt ami nem normális. Nem akarja hogy tönkretedd az életed.
2022. aug. 15. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul úgy beszélsz róla, mint valami istenről. Ő milyen csodás, bölcs, stb. Lehet, hogy a családod látja, hogy mennyire a hatása alatt vagy, nem tűnik túl egyenrangúnak a kapcsolatotok. Odaköltöztél hozzá, tőle fogsz függni, talán ezt nem tartják jónak.
2022. aug. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Nem függök tőle... Nagyjából önalló vagyok, nem istenítem higgyétek el. Csak szeretem és minden hibájával együtt (mert van elég). De lehet hogy kezdetektől fogva a korkülönbséggel van bajuk.
2022. aug. 15. 06:40
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Így nehéz mit mondani, hogy nem ismerünk titeket.

Annyit lehet leszűrni, hogy közted és a családod között nem a legideálisabb a viszony. Hogy ez most tényleg úgy van, ahogy te látod és az egész családod idióta, beleértve a tesódat is, aki elmondásod szerint a pénzre pályázik és a férfje egy suttyó. Vagy igazából te lógsz ki innen nagyon és párod sem annyira "bölcs", mint hiszed... Ezt innen nem lehet megmondani.

2022. aug. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

24-es igaz, de tényleg nagyon gáz a helyzet a családommal. Eddig nem vettem észre mert abban éltem, csak folyamatosan ki voltam közösítve. Nem értettem. Párom megmutatta hogy ez nem normális, kiszakított ebből a mérgező környezetből és először érzem hogy érek valamit. Szerintem már ebből is látszik, hogy hol voltak a bajok és még mindig ez megy otthon, ezért próbálok egyre ritkábban hazajárni. Tesóm nagyon vágyik a pénzre, a pasija pedig kapva kapott az alkalmon, nem kis vagyonról van szó de engem nem érdekel. Anyu is depressziós, és rajtam vezette le a frusztrációit. Jelenleg azért lehetnek mérgesek, mert nincs már ingyen csicskájuk, aki mindent megcsinál amit csak kérnek.


Páromat azért írtam bölcsnek, mert nagyon jó a világra látása, és könnyen kiismeri a viselkedések mögőtt rejlő okot, amit eddig nekem nehéz volt észrevenni vagy nem is sikerült.


Itt az a kérdés továbbra is, hogy ti a helyünkben mit tennétek? Tűtnétek? Vagy magatok ura vagytok, állítsak be én is legközelebb eljegyezve? Ki fognak tagadni, ha ilyen mód ellenszegülünk és a vita csak vitát szül. Nem tudom mit tegyek, nagyon örültem volna ma az eljegyzésnek.

2022. aug. 15. 09:37
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Eleve NEM kell elkérni a nőt apukától.


Ha a barátom ezt így meglépné, hát nem örülnék, mert nem egy tárgy vagyok, hanem önálló akarattal rendelkező nő.

2022. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Párod a bolond, totál felesleges elkérni a lányt az apától , főleg így, hogy apád semmibe nem néz téged.

Mit érdekli egy ilyen véleménye?

2022. aug. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Tényleg nem kellett volna elkérni, de már mindegy. Mert apu ezt mondta; ez még korai, erről még beszélünk. Kb 20 másodperc volt az egész diskuráció, nagyon kínos. Meg is lepődtem hogy amíg pakoltam a hűtőben, ő már vissza is jött. Apum véleménye azért sem érdekel mert ha párom kérdez valamit vacsora közben, vagy nem válaszolnak neki vagy direkt elkezdenek valami másról beszélni. Nagyon nem tetszik ez a viselkedés és szeretném ezt megmondani nekik, hogy hagyják abba, vagy tényleg fél évente egyszer fognak látni, akkor is csak egy órára.
2022. aug. 15. 16:38
 29/38 anonim ***** válasza:
89%
Na így én is nemet mondanék. Az apád lehetne a pasi. nem lesztek ti sokáig együtt.
2022. aug. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

#29

Engem mindenki (nem túlzok; mindenki) 27-28 évesnek tippelt eddig pár óra beszélgetés után. Párom fiatalaos, ha levágja a szakállát kinéz 25-nek, 3 éve elkérték tőle a személyit hogy van-e 18 éves. A kor nem számít és itt nem a pénzért vagyunk együtt, hanem egymásért, mert hasonlítunk.

2022. aug. 15. 17:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!