Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Párommal megvettük a gyűrűt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal megvettük a gyűrűt, nagyon szép, és szeretem őt, két éve ismerjük egymást. Illendőségből elkért apámtól de nem adta áldását... Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Holnap akarta megkérni a kezem, annyira magam alatt voltam hogy majdnem elsírtam magam mikor mondta párom hogy azonnal rávágta a nemet. Mindig segítünk itthon, szorgalmas vagyok, most dolgozom, eljöltöztem mert nem bírtam az itthoni légkört, sajnos semmibe sem vettek, meg sem tudtam szólalni, a tudtuk nélkül nem mehettem még boltba sem.


Tavaly óta tervezzük, tesóm kiszedte belőlem hogy ezt tervezzük ezért mivel idézem "ez egy VERSENY" elvetette magát egy suttyó f@sszal akit fél éve ismer és apám eszi minden szavát, azonnal igent mondott. Tesóm a vagyonra pályázik, és mindennel direkt próbál apám kedvében járni mikor amúgy mindenki tudja hogy nem érdemes rá, nem szorgalmas és ingyenélő.


Páromtól mégis megtagadta ezt, pedig egy éve erre várok. Mihez kezdjünk? Szerintetek van beleszólása? Mert páromat ez visszahúzta nagyon. Családi beszélgetésekkor mindketten le vagyunk szarva. Tényleg. Egy mondatot nem tudunk elmondani, nem figyelnek ránk. Úgy érzem mérgező ez a környezet, pedig tényleg sokat segítettem itthon és sokáig tűrtem hogy le vagyok alacsonyítva egy szolga szintjére.


Ti mit tennétek? Apám okos ember, mégis utálja páromat, pedig semmi rosszat nem tett ellene. Sokkal többet belead, márcsak a neveltetéséből adódóan például egy születésnapi "bulikon" is mindig nagyon illedelmes és hoz ajándékot, figyelmes. Mégis ennek a suttyó faszinak adta áldását helyettünk, eszi minden szavát. Nagyon nem szeretem. Testvéremre is haragszom mert marhára gyerekes és tényleg versenynek fogta ezt fel.


Párom nagyon bölcs és azt mondta hogy fogadjuk el és csináljunk mindent úgy ahogy eddig, ne húzzam fel magam. Mert szeret és nem változik ez. Csak nekem egy gyűrű is sokat jelentett volna. Szimbólum. De apám megtagadta. Ti mit lépnétek? Elszomorodtam nagyon. Nem azért mert nrmet mondott. Hanem mert tesóm faszijának rögtön igent.


2022. aug. 14. 21:16
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Akkor magyarázd el a párodnak, hogy neked milyen a családi viszonyod, és hogy te nem akarod őket csak nagyon minimálisan az életedben tartani. Ha ezt nem képes feldolgozni, akkor vele sem igen kell tervezni..
2022. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Túl kedves ehhez, nem így lett nevelve hogy utáljon vagy ellenszenvvel viszonyuljon bárkihez is tizenegyes. Vele tervezem a jövőt de ez a szülői "nem" elszomorított nagyon. Főleg hogy tudja hogy boldog vagyok.
2022. aug. 14. 21:40
 13/38 anonim ***** válasza:
98%
Ja hát ez a baj… hogy még gyerekek vagytok… mi ez az eszetlen házasodás mostanában?
2022. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
97%
#12 Nem kell utálni senkit, szimplán figyelmen kívül hagyni. Tényleg nagyon gyerekek vagytok még.
2022. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
94%

Én is úgy látom, hogy még fejben gyerekek vagytok. Most őszintén, mi értelme olyan embertől megkérni a kezed, aki mindig is bunkó volt és szolgaként bánik veled?


Ilyen embertől a lehető legmesszebb el kell költözni és akkor talán ráébred mit veszített és megváltozik.


"Párom nagyon bölcs"

E miatt nagyon kamunak tűnik a történet.

2022. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
97%
Ne haragudj, de szerintem nagyon nem vagy érett a házasságra. Mintha egy gyerek írta volna.
2022. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
97%
Mi a fasz köze van apádnak meg a pereputtynak az életetekről hozott döntésetekhez? De komolyan? Miért releváns a véleményük? Hogy merült fel egyáltalán, hogy bármilyen módon bevonjátok őket az életetekbe a helyzet ismeretében? Külön éltek, anyagilag függetlenek vagytok, láthatóan nem funkcionáltok családként. Ki a faszt érdekel a véleményük? A pasidnak meg hogy sikerült kilogikázni, hogy jó ötlet a pereputtyodat ismerve eljátszani ezt a baromságot, hogy apuci mit szól? Mégis mi a faszt szólna? Kérdezte valaki? Komolyan nőjetek már fel, Jézusom. Szarni elmehetsz apád engedélye nélkül?
2022. aug. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 Cpt_Obviously ***** válasza:
100%
Minek tartod a kapcsolatot ilyen emberekkel? Egyszerűen egy ideig vond ki magatokat a családból, jót fog tenni, ha úgy van ahogy írtad ez gyakorlatilag bántalmazóvá családi légkör.
2022. aug. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk gyerekek, mint írtam 36 éves és én 20 vagyok. Nem látszik a korkülönbség.
2022. aug. 15. 04:26
 20/38 A kérdező kommentje:
Még mindig nem kamu. A fenti szöveg azért olyan összeszedetlen mert felindultságból írtam. Falun sajnos van ilyen szokás, városban nem biztos. Elkért a szülőktől mert véleménye szerint számít hogy mit gondolnak róla, mert eddig egyszer sem mondták ki. Apám nem seggfej, nem írtam hogy egy köcsög lenne. Egyszerűen nem szeret minket. Nem szentel ránk figyelmet. Párom ezt megmagyarázta, hogy talán megerősítésre van szükségük még mindig a nagyobb a korkülönbség miatt (ami nem látszik). Az összes kollégám és barátom 30-50 év közötti, abszolút beleolvadok a harmincasok közé és ez nem valami mese. Idősebbnek tűnök, mert apám kiskoromban sokat tanított, mára viszont eltűnt belőle az irántam kimutatott lelkesedés. Nem örül hogy elköltöztem és nem tetszik neki hogy nélküle döntök, nem az ő pénzén élek. Nagyon félreértette az a valaki aki elkezdte ezt a gyerekes f@szságot leírni, aztán utána követte még pár hozzászóló mintha ez lenne a megoldás. De nem, nem az. Minden döntésem a célom felé vezet és ebben nagy segítséget kapok. A gyűrű szimbólum, itt a hozzáállással van baj, amiért megtagadták tőlünk (véleményük szerint) ezt a köteléket. Nem az volt a kérdés hogy az eddig leírtak alapján valaki elemezni próbáljon mert látjátok hogy nem jött össze. Én csak annyit kértem hogy mondjátok meg, ti mit tennétek ilyen helyzetben. Családi perpatvart talán nem kellene, ezért vagyok tanácstalan és szomorú. Párom beletörődött hogy utálják. Én ezt nem tudom elfogadni, mert nagyon rendes ember és mindig a másikat helyezi maga elé, nem ismerek nála jobbat.
2022. aug. 15. 04:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!