Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan és mikor kérjem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és mikor kérjem meg a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Ünnepek kizárva, és a mai klisék.

2022. aug. 25. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek örülne?
2022. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondja, hogy lepjen meg és, hogy ez csak kettőnk pillanata legyen.
2022. aug. 25. 10:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban erre nincs tökéletes recept, mivel minden ember más és más. Én annak örülnék, ha a barátaim, családom előtt történne a dolog és ők is a részesei lehetnének ennek, megható lenne és boldog lennék, hogy megoszthatom ezt velük. Egy barátnőm ettől meg pont kikészült volna, őt a párja otthon, legózás közben kérte meg (párja szervezett egy olyan napot, amiben minden szerepelt, amit a barátnőm szeret: séta, vacsi, legózás), egyik alkatrészbe rejtette a gyűrűt, azt mondja, elképzelni sem tudott volna jobb lánykérést.

Szóval érdemes végiggondolnod, hogy a te barátnőd minek örülne, esetleg kipuhatolni.

2022. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Mikor? Bármikor, amikor nincs ünnepnap.

Hogyan? Nem ismerem a barátnődet, ne én mondjam már meg. Kérjük is meg helyetted a kezét? Azért ehhez nem kell nagy kreativitás + neten találsz rengeteg ötletet.

2022. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Mikor megy haza munkából épp a legjobb barátnőjét dugd. Szerintem ez elég nagy meglepetés lenne
2022. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%

Tandemugrást közben… vagy helikopterezés közben… vagy az Alpokban túrázásnál… vagy Dubajban egy tengeralatti hotelszobában….

Én ezeknek örülnék mert eléggé extrém.

De van aki beéri azzal ha a kajájába rejteted a gyűrűt egy étteremben… 🤷🏻‍♀️

2022. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

“ Én ezeknek örülnék mert eléggé extrém.”


Nem, te azért örülnél ezeknek, mert sok pénzbe kerül + mert villogni szeretnél vele instán.

2022. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira azért illene ismerned, hogy tudd, minek örülne. Vagy, ha még nem beszélgettetek soha ilyenről, akkor felhozhatod az esküvő, lánykérés témát, és figyeld a véleményét. Ehhez akár egy idevágó film, vagy egy sztori hogy x ismerőséknél így volt (lehet akár kitalált is) segíthet.
2022. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha egy nő már tűkön ül, mert annyira várja, hogy a pasija megkérje a kezét, örömében akkor is sírva fakad, ha reggeli ébresztőként nyújtanád felé a gyűrűt. Illetve, ha le se sz*rja a lánykérés dolgot, mert nem fontos neki, akkor meg szintén teljesen mindegy az időpont és a helyzet. Ezt csak ti pasik gondoljátok túl. Dunszt elég elmenni bárhova ahol eddig nem jártatok (hogy különleges legyen, ha már nagyon ragaszkodsz valamihez), aztán itt letérdelsz. Mindjuk egy sziklaszirten, vagy tudom is én, hidd el, hogy tényleg mindegy. Csináld!
2022. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7# nálunk anyagi szerencsére a legkevesebb gond, ez extrém és romantikus, plusz ezeket szeretem csinálni, azért örülnék ennek. Mellesleg nincs instám a páromnak akarok tetszeni, nem másnak!! Villogni meg majd a gyerekeinknek szeretnék mielőtt zsémbes öregek leszünk.. hogy apátok volt ám ilyen is… akármilyen nehéz elhinni.. de fogadok te leragadt incel” hogy még ott tartasz agyban hogy minden nő pénzéhes.. jajj… az hogy egy nő anyagilag egy szinten álljon a férfifal, az lehetetlen…🙀

Ahogy az is hogy nem minden férfi zsugori vagyonféltő minden nővel szemben, mert esetleg a társának tekinti, nem az ellenségének… tényleg sajnállak. És remélem megtalálod azt a személyt akinek csak jót akarsz❤️ És akiben nem a leendő ellenséged látod..

2022. aug. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!