Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérjem meg a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg a barátnőmet hogy üljön rám?

Figyelt kérdés
2 hónapja jöttünk össze szóval még elég szégyenlősek vagyunk egymás előtt. ÉS szeretném ha néha közelebbről is átölelhetném, illetve beszélgethetnék vele de sajnos eléggé óvatos vagyok és félek hogy megbántanám vele ha nyíltan mondanám neki. Szerintetek hogyan kérjem meg rá?

2015. febr. 14. 10:52
 1/8 VaLaKiki9999 ***** válasza:
100%

ha arra gondolsz hogy üljön az öledbe..

ez én exem csak simán mondta hogy üljek már az ölébe :D

2015. febr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Drágám, nincs kedved beülni az ölembe? Ezért csak nem fog kidobni :D
2015. febr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki kedvesen, hogy "Héé, nem szeretnél ideülni?" - és az öledre mutatsz. Miért sértődne meg ilyenen? :)
2015. febr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az arcra ülés jutott eszembe. :D
2015. febr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mond neki, hogy:


"Lovagolj meg béééjjjbi, lovagolj meg..." :-)

2015. febr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a facesitting ugrott be:D
2015. febr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, az ölembe való ülésre gondoltam. :)
2015. febr. 14. 11:42
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Így már értem, akkor szinte kérned sem kell:) Egyszerűen karold át, kezdd el csókolni úgy hogy a szék a hátad mögött legyen. Lassan ülj le és követni fog. A lábaid mellé lépve az öledbe fog ülni, csak ne szakítsd meg a csókot:)

A másik lehetőség, hogy amikor elmegy melletted, akkor megfogod a kezét, a szemébe nézel, mosolyogsz és finoman az öledbe húzod:)

Nyugi, egyikért se fog megsértődni, de ha nagyon szégyellős akkor úgy csináld az első pár alkalommal, hogy csak kettesben vagytok.

Remélem tudtam segíteni:)

2015. febr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!