Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen volt az eljegyzésetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az eljegyzésetek?

Figyelt kérdés

2022. aug. 28. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Motorcsónakázás a Dunán, majd onnan egy étteremben a tetőn, (ahol csak mi voltunk) szépen lánykéréshez feldíszítve, ahogy odaértünk tette fel a kérdést, élő zene szólt végig a vacsora alatt.
2022. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
A lánykérés a meglepetésszerű kér(d)és egy köves gyűrűvel. Az eljegyzés pedig annak a megünneplése pl. családdal egy vacsora keretein belül. Első, nektek egyben volt az egész? Családdal nem is volt ünneplés?
2022. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

A Lánykérés érdekel, vagy a rendezvény amit tartani szoktak erre vonatkozóan?

Természetesen kettesben voltunk. A kezemet az erkélyen kérte meg a most már férjem a tűzijáték alatt. (08.20.) Letérdelt, elmondta hogy én vagyok élete szerelme, velem akar megöregedni, és megkérdezte hozzámegyek e feleségül. Igent mondtam, aztàn a folytatás már az ágyban volt:)

Ilyen családos buliszerűség nem volt. Egyáltalán Nem tartottuk fontosnak, számomra pedig az ilyesmi kifejezetten erőltetett is. Nem tetszik. A 2 család az esküvőn találkozott.

2022. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

A kettes válaszadó jól írta!

#1-#3! Tehát eljegyzésetek nem volt csak lánykérés! A kérdés eljegyzésre vonatkozott! "Milyen volt az eljegyzésetek?"

2022. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
4. A lánykérést is lehet eljegyzésnek nevezni. Sokan teszik. Hogy van e bulika vagy nincs az már mindegy, csak körítés.
2022. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Mára már összemosódtak, de valójában igenis van különbség, pont úgy, mint az eljegyzés és házasság között.

Olvasgason kicsit, akinek fogalma sincs róla (mielőtt lepontozza azt, aki tudja):

[link]

2022. aug. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem, hogy tartanék családi bulit emiatt. Életemben nem voltam ilyenen, családban, baráti társaságban sem volt. (Budapest)
2022. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Én sem értem mit értetlenkednek itt és erősködnek hogy csak az az eljegyzés ami közönség előtt történik. Engem az első évfordulónkon kért meg a leendő férjem, gyűrűt kaptam és a kérdést. Igent mondtam, gyűrű az ujjamra került és ezzel el voltam jegyezve 🤷 Mivel ez nem sokkal Karácsony előtt volt, Karácsonykor bejelentettük az én családomnak, az ő szülei meg tudták előtte is hogy mire készül.

Egyébként ez rég volt, még 19' Karácsonyán de csak most házasodunk össze pár hét múlva. A covid miatt se tavalyelőtt, se tavaly nem álltunk neki szervezkedni.


Gondolom vidéki szokás ez a nyilvános lánykérés, én sem ismerek senkit aki ezt tette volna.

2022. aug. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!