Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha nemet mond a lány mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nemet mond a lány mikor megkérik a kezét (térdelés, gyűrű előkapás) akkor mi lehet utána a következmény?

Figyelt kérdés
Hozzá kell tenni 30 fölött vannak a felek és évek óta járnak

2022. szept. 5. 23:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

10


És mi van akkor ha nő hülyíti a férfit? Ez nagyon is általános jelenség. A férfi ez esetben félre van vezetve, és azt hiheti, hogy csakis igen lehet a válasz, miközben a nő lehet, hogy több vasat is tart a tűzben, vagy legalábbis nem őszinték az érzései, csak kell neki egy balek, amíg nem talál egy jobbat, akire rá akaszkodhat.

2022. szept. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
87%

1. megbeszélték előtte, vagy a csávó csak úgy előkapta a gyűrűt? Mert az utóbbi a nő véleményének tökéletes semmibe vétele.

2. ha ennek ellenére mond a nő nemet, instant szakítás.

2022. szept. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
12%

"megbeszélték előtte, vagy a csávó csak úgy előkapta a gyűrűt? Mert az utóbbi a nő véleményének tökéletes semmibe vétele."


Ezt a megbeszélést hogy kell elképzelni? "Figyelj, szívem, mi lenne a véleményed arról, ha megkérném a kezed?" Ez csak szerintem röhejes? Ez kb olyan, mintha azt mondanád: "Elnézést, megszeretném kérdezni, hogy kérdezhetek-e..." :D


Gondolom te a csajozást is így műveled: "Szióka! Mi lenne arról a véleményed, ha most el kezdenék udvarolni neked. Ez nem udvarlás, nehogy félreértsd, csak véleménykutatás!" :D :D :D

2022. szept. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
91%

13

Te mit szólnál, ha a nőd a nagy semmiből neked szegezné a kérdést, azonnali választ várva, hogy házasság lesz kb. 1 év múlva?


És nem nem úgy kell megkérdezni, ahogy felvezetted, hanem egy komoly kapcsolatban a felek már rég megbeszélték, hogy hogy tervezik a jövőt, akarnak-e gyereket, mennyit, stb, és azt is, hogy ezt házasságban szeretnék-e.


AZ amerikai romantikus filmeket leszámítva sehol nem működik a semmiből jött leánykérés. Nyilvánosan meg inkább ne, mert rém kellemetlen.

2022. szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
75%

Figyelj, szívem, mi lenne a véleményed arról, ha megkérném a kezed? - ha annyi eszetek nem volt, hogy a kapcsolat alatt többször is beszéljetek róla, akkor igen, így.


Nálunk pl. hamar feljött a dolog, megmondta, hogy szeret, de nem fog elvenni (megértem, az apja-anyja is 3x elvált, nem a legjobb minta). Oké, semmi baj, őszinte volt.

2022. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
13-as, ne zavarjon, hogy nő vagyok. De te is csak személyeskedni tudsz.
2022. szept. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
5%

16


Akkor már értem, miért irkálsz ennyi sületlenséget

2022. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Ó, mondom én, hogy csak személyeskedni tudsz. Mindenesetre vicces (ja, nem, bocs, inkább szánalmas).
2022. szept. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Én sem örülnék meglepi lánykérésnek. Nálunk úgy volt, hogy én sokáig nem éreztem magam késznek rá (fiatalon jöttünk össze, még legalább az egyetemet ba akartam fejezni előtte). Mikor ez megvolt, mondtam, hogy részemről készen állok. És pár hónapra rá kérte meg a kezem. Nem csak előugrott ezzel a semmiből, mint egy keljfeljancsi.

Amúgy szerintem szakítás szokott jönni ez után. Nem lesz ugyanolyan a kapcsolat.

2022. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

"Nem a semmiből jött, de valszeg csak ilyen röhejes gond lehet hogy a nő úgy érzi öregíti a házasság hogy nem barátja lesz hanem férje. Kérdés hogy képes e meglépni fejben ezt a lépcsőfokot vagy nem" ???

Ne haragudj, de marhára el vagy tévedve. Pont, hogy egy nő 30 felett nem egy röhejes "csajom-pasim" kapcsolatra vágyik, már nem menő a "barmikor lecserélhető barátnőcske" titulus. Te full fordítva ülsz a lovon.

Én arra gondolok, hogy "csak" arról lehet szó, hogy túlhúztad. Én az egyik kapcsolatomban azért mondtam nemet, mert 2 év után már nagyon vágytam rá (amiről tudott), viszont mivel még az 5. évben sem történt semmi, konkrétan belefáradtam és kiábrándírott, hogy mennyire nem ugyan ott tartunk fejben. Mikor 6. évben megkért, kapásból nemet mondtam, majd ezután nemsokkal szakítottunk is. Őfelsége 6 év után óhajtott venni egy gyűrűt... Húha... Hát engem +4 év várakozás után már nem hatott meg...

2022. szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!