Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Korai eljegyeznem? Fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai eljegyeznem? Fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel és úgy döntöttem megkérem a kezét.

Figyelt kérdés
Tudom hogy örülne neki, és én 1-2 év múlva szeretném elvenni. Szóval az a kérésem hogy fél év után nem korai-e ez?
2010. márc. 9. 18:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%
Ha 25 alatt vagy, akkor eléggé. Sőt.
2010. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%

Én 7 éve leszek lassan együtt párommal, de még nem jegyeztem el. Nekem az eljegyzés kicsit mást jelent: és nem szeretném húzogatni az időt, hogy majd elveszem! Ha tényleg eljön az idő, és komolyan gondolom, akkor!

Szerintem tégy a belátásod szerint, nem korai ha szereted!

2010. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%
Megvárod míg teljesen kivénhed szegény és szét kell retusálni az esküvői fotókat?
2010. márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%

Én biztatni tudlak csak! A párom a 20. szülinapomon kérte meg a kezem fél év után, és utána összeköltöztünk. És most 2,5 év elteltével március 20-án lesz az esküvőnk! És nagyon boldogok vagyunk! Szerintem ha igazán szereted őt, és csak vele tudod elképzelni a jövőd, kérd meg! Örülni fog neki! Sok Boldogságot Kívánok!

22/L

2010. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem korai..én szurkolok!
2010. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%

18:47-nek!

Minden esküvői fotót retusálnak, ettől olyan szépek! Mellesleg nem mindegy, hogy egy 40 éves vár 7 évet, vagy egy 18 éves! :)

2010. márc. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%
Bocsi utolsó,de nekem nem voltak retusálva az esküvői fotóim(2 volt)!Még ilyen hülyeséget!
2010. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

Én egy évet várnék...legalább:) új szita szegen függ alapon:)

Aztán ha egy év múlva is igy gondolom, még lehet esküvő rá 1 évre:)

De ahogy a szíved diktálja:) ez a Ti életetek

2010. márc. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%

szia. nálunk ez az eljegyzéses dolog kicsit máshogy nézett ki, és mást is jelent, mint általában.


a párom 8hónap után kérte meg a kezem, kb 40 ember előtt, amiről semmit sem tudtam, de sejtettem, és persze igent mondtam.

egy brill ún. kisérőgyűrűt kaptam, ami ugye nem eljegyzési gyűrű, csak lánykérő gyűrű.


most ezt hordom, egyelőre nem akarunk még esküvőt, de ezzel kifejeztük a szándékot egymás felé, majd lesz családi eljegyzés 2 gyűrűvel, ha már biztosan tudjuk, mikor lesz az esküvő.

szóval te most akkor melyiket akarod? lánykérés, vagy egyből eljegyzés?

:)

2010. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
utsó vagyok, én 23 vok, a párom pedig 27.
2010. márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!