Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Baj ha már nem is akarom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha már nem is akarom hogy megkérje a kezem?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, első gyerekünket várjuk, az exe kezét fél év után megkérte. Eleinte én mondtam neki hogy 1-2 évet várni akarok az ilyenekkel, de mostmár egy kicsit zavar hogy jön a gyerek együtt lakunk 1 éve stb és semmi.. annyira elment már a kedvem mindentől, annyiba nem néz mint azt az exét akivel összvissz 10 hónapot járt és végig csak kihasználta a csaj? Teljesen kiabrandito ez az egesz hogy meg sem fordul a fejeben…
2022. nov. 23. 16:09
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
92%
Mondom, hogy cseszheted. Teherbeesés előtt kellett volna tisztázni, hogy neked ez fontos lenne. "Gyuri, majd akkor vállaljunk gyereket, ha összeházasodtunk". Ennyi. Szülsz neki így is, tehát neki egyértelmű, hogy nem fontos a házasság. Ha így is esküvőt akarsz, akkor ne célozgassál, hanem egyenesen mondd meg neki.
2022. nov. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
nem akarok ugy semmit hogy kérni kell konkretan, ez hihetetlen?
2022. nov. 23. 16:41
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor így jártál. Egy pasinak teljesen logikus az, hogy ha szülés előtt nem fontos, utána sem az. Akkor törődj bele, hogy nem lesztek házasok.
2022. nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
12 Igen, elég hihetetlen, hogy ennyi eszed van. Szaporodni képes vagy, de egyenesen beszélni nem? Gratulálok.
2022. nov. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
85%

Drága kérdező vagy egyenesen mindenféle celozgatasok nélkül elmondod neki, hogy házasságot akarsz, vagy így jártál.

Te már elutasitottad, lehet azt hiszi, hogy nem akarsz egyáltalán esküvőt.

Amúgy meg nagyon sok olyan pár van, akik nem élnek házasságban, mégis boldogak, mert ha hiszed, ha nem nem a papíron múlik egy jó kapcsolat.

Hanem azon, hogy szeretitek, tisztelitek egymást és nem utolsó sorban kommunikáltok egymással, nem várjuk a sült galambot.

Mi a párod foglalkozása? Mentalista? :)))

Nem is értem, hogy arra voltál bátor, hogy gyereket csináljon de arra már nem, hogy beszélj vele. 🤦‍♀️


Amúgy azért vagyok ilyen nyers, mert nagyon gyorsan felnőttként illene viselkedned, mert ha magadról nem tudsz gondoskodni, vagy megkerdezni egy szimpla kérdést (amikor egy kapcsolatban ilyen időszakban ez alap lenne), akkor hogy fogod vele megbeszelni pl. hogy segítsen a háztartásban, mert elfáradtal nagyon egész nap a kicsivel?

2022. nov. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
49%

Önszántából most már nem is fog megkèrni, meg mindegy is. Terhesség előtt ( de igazából már rég) kellett volna erről beszélni, hogy egyáltalán házasságpárti e, akar e házasságban élni.

Nem célozgatni kell mint az óvodában. Most már gyereke is lesz házasság nélkül, minek kötné hozzád magát a házassággal? Válni macerás ha majd idővel ráun a papásmamásra ès jön egy új csaj.

Ha feleségül akarna venni, már rég megkért volna gyerek nélkül is. Ennyi.

2022. nov. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
80%
Én ilyenkor mindig csak arra tudok gondolni, hogy miért nem védekeztél???
2022. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
88%

Én is erre

Minek esel teherbe olyantol aki megcsak meg sem kér, de te meg gyereket is vállalsz miatta min 20 évre..(rosszabb mint egy hitel)

2022. nov. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Ki gondolta volna hogy hibás leszek ha fel merem ezt a kerdest tenni 😀 hagyjuk is, biztos mindenert en vagyok a hibas. Mindenki nezzen magaba kinek milyen uton modon alakult az elete 😀 biztos mindenki jobb uton halad 😃 amugy sem ez volt a kerdes, ti meg tanuljatok meg ertelmezni mondatokat mielott “tanacsokkal” lattok el valakit. Tisztelet a kivetelnek, persze itt nem a jovendomondo onkentes joslokra gondoltam
2022. nov. 23. 18:12
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nem gunyolodni kell meg besertodni mint ha 3 éves kislány lennél hanem inkább elgondolkodhatnal rajta.

Amúgy meg minek írtad ki a kérdést? Nem azért, mert el vagy keseredve, mert a csávó nem akar elvenni és hogy mit tegyél? Leirtak páran és akik nem a kerdesre válaszoltak még azoknak is igazuk van hiába puffogsz.

Minden mondatodbol fustolog, hogy kényes kiralynő vagy..

Persze korona nélkül. xD

2022. nov. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!