Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Baj ha már nem is akarom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha már nem is akarom hogy megkérje a kezem?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, első gyerekünket várjuk, az exe kezét fél év után megkérte. Eleinte én mondtam neki hogy 1-2 évet várni akarok az ilyenekkel, de mostmár egy kicsit zavar hogy jön a gyerek együtt lakunk 1 éve stb és semmi.. annyira elment már a kedvem mindentől, annyiba nem néz mint azt az exét akivel összvissz 10 hónapot járt és végig csak kihasználta a csaj? Teljesen kiabrandito ez az egesz hogy meg sem fordul a fejeben…
2022. nov. 23. 16:09
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
82%

" ezen kívül minden ok"


Ja, csak az egyik legnagyobb kérdésben ami egy párt érinthet, nincs egyetértés, mert te eljegyzést, házasságot akarsz, a pasid meg igyekszik azt elkerülni mindenáron😂

De amúgy minden ok. Ja mégsem. Alapvető dologban nem egyezik a jövőképetek. Attól, hogy most MÉG ezt próbálod tompítani, hogy amúgy minden ok, nem lesz kisebb a probléma. Idővel újra és újra elő fog jönni, mert tüske marad benned, hogy csak egy épp aktuális csaja vagy annak akinek még a gyerekét is megszülöd.

2022. nov. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
76%

Miert masokat hibaztatsz? Alapveto problema itt a gyakorin, csak kicsit korbe kene nezni, hogy gyerek utan nagyon ritka az eljegyzes. Aki hazasodni akar, azt nem is ertem, miert szul elotte gyereket?

Egyebkent ha mar igy alakult, hogy terhes lettel, milyen eljegyzest varsz? A hazassagkotesre kellene mar idopontot kerni, nem a lanykeresre varni terhesen. De persze ugass le mindenkit, attol meg a problemad nem fog megoldodni.

2022. nov. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
66%
Azért jegyezte el fél év után az exét, mert veszettül szerelmes volt belé. Beléd meg nem az, hiába vagytok együtt három éve, és hiába estél teherbe. Sok nőnek sikerül gyerekkel kizsarolni az esküvőt, de neked nem jött össze, így utólag nem tudsz mit csinálni. Vagy mondd meg konkrétan, hogy azt akarod, hogy feleségül vegyen, vagy törődj bele a helyzetbe.
2022. nov. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Te mondtad neki hogy még várni akarsz. Hát állj elé, és mondd hogy szeretnéd ha összeházasodnátok. Ennyire egyszerű.

Nálunk is meg akarta kérni a kezem, én nem akartam. Majd eltelt 10 év, végülis jól megvoltunk, terhes is lettem. Mondtam neki hogy meggondolták magam, mégiscsak jó lenne összeházasodni ha benne van. Egy hónap múlva megvolt az esküvő.

2022. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Célzás? Minek? Egy férfinek - meg egy nőnek is -mondd meg nyíltan, hogy mi a franc bajod van!


Célozgatni passzív-agresszív személyiségek szoktak, vagy akik ovis szinten állnak az élethez.

2022. nov. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!