Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Baj ha már nem is akarom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha már nem is akarom hogy megkérje a kezem?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, első gyerekünket várjuk, az exe kezét fél év után megkérte. Eleinte én mondtam neki hogy 1-2 évet várni akarok az ilyenekkel, de mostmár egy kicsit zavar hogy jön a gyerek együtt lakunk 1 éve stb és semmi.. annyira elment már a kedvem mindentől, annyiba nem néz mint azt az exét akivel összvissz 10 hónapot járt és végig csak kihasználta a csaj? Teljesen kiabrandito ez az egesz hogy meg sem fordul a fejeben…
2022. nov. 23. 16:09
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
86%

Ő egy gyűrűt nem ad, de te cserébe a semmiert gyerekkel elkapálod magad örökre.


Ha ezt nem érted. Nem ertes hogy elore kellett volna gondolkodni.

2022. nov. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
68%

Ő tenne egyaltalan ertes barmitis amugy?

Most nem olyanra gondolok h kenyeret hoz a boltbol, de olyan volumenűt tesz, mint a gyerekszülés, érted? Hajadon csajszi életed kapa, anyaság van vagy e.álló anyaság már csak hátra.

Mintha az életes adtad volna oda.


Ő pedig?

2022. nov. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
*érted
2022. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
92%

Szóltál neki, hogy szeretnél várni egy pár évet, erre besértődsz hogy bezzeg az exét fél év után kérte meg? :D


Azt csinálja, amit kértél tőle.


Az utalgatást meg tényleg hanyagold - lehet, hogy még nekem sem esne le (nő létemre), a pasik meg aztán végképp nem bírják az ilyen célozgatásokat.


Mondd el neki tisztán, hogy szerinted már ideje lenne az eljegyzésnek, mert készen állsz rá. Ne célozgass.

2022. nov. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
18%

Cseppet késő a lánykérésen, meg a házasságon keseregni, amikor olyan igénytelen nő vagy, aki felcsináltatja magát olyan palival aki nem a férje.

Innentől kb semmi esélyed házasságra vele. Így már minek venne el? Maradsz a csaja, amíg nem lesz másik nője. Ha veled tervezne hosszabb távon, ha házasságban szeretne élni veled, már megkért volna, gyerek nèlkül is.

2022. nov. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó már akart gyűrűt húzni az ujjacskajara csak a kérdező szerint korai volt, de abban egyetértek, hogy ha azt úgy érezte akkor a kisbabát hogy-hogy nem. xD


Egyszerűen felelőtlen vagy kérdező és gyerekes, mert nem mered mondani, vagy legalább beszélni róla konkrétan, hogy most szeretnél eljegyzést és esküvőt, mert jön a picur :)

Miért aggodalmaskoskodsz, amikor ez nem jó neked jelenleg? :(

Légy bátor és őszinte a pároddal, nem veszithetsz sokat, inkább tisztán fogsz látni, ha nem akar az is elfogadható, mert nem a gyűrű a lényeg hanem a gyermeked, akit lehet mindkettőtöknek imádni ékszer nélkül is :)

2022. nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
egyszeruen undorito a kommentelok 90%a, csak gratulalni tudok 😀 igenytelen meg ilyen szavakkal dobalozni te atyaeg… es ja ugy gondoltam hogy nem egy honap utan akarok eljegyzesr hanem 1-2 ev utan, na de azota eltelt 3 is 😄 es a jelenlegi eletembe kertem max tanacsot, nem a multon kellene mar ragodni hogy gondolkoztal vna hamarabb, ezen kivul minden ok, nem gyozom hangsulyozni, akkor miert bannam szegeny gyereker vagy akarmi?! eletem legnagyobb orome a terhesseg, elotte 2 evig nem sikerult mikor probalkoztunk most meg elso ovatlanabb pillanatba becsuszott. igy kellett lennie. A tiszteletlen lekezelo visslkedes pedig titeket minosit nem engem 😀
2022. nov. 24. 07:10
 28/35 A kérdező kommentje:

inkabb leszek egy igenytelen, gyerekes szar minthogy itt igy beszeljek akarkivel, csak gratulalni tudok nektek, beloletek az alap illem hianyzik, kar lenne ratok hallgatni

tisztelet a kivetelnek

2022. nov. 24. 07:11
 29/35 anonim ***** válasza:
86%
Jézusom, te 1 év után már gyereket akartál csinálni egy félidegennek?
2022. nov. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
78%
Borzalmas élete lesz a gyereknek, ha olyan anyja lesz aki képtelen magába nézni és elfogadni, ha valamiben hibázott (itt épp a nyílt egyenes kommunikáció hiányát értem, nem a teherbeesést). Ez az igazi tragédia a sztoriban és nem a gyűrű hiánya.
2022. nov. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!