Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fülembe jutott, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fülembe jutott, hogy a barátom, karácsonykor meg fogja kérni a kezem. Nem gáz ez kicsit részéről?

Figyelt kérdés
Bár szeretem, imádom, mindennél jobban szeretném, de ezzel szerintem le fog teljesen lombozni. Úgy érzem semmi kreativitás, nincs benne, sőt még romantikusnak sem tartom az időpont miatt.
2022. dec. 20. 04:37
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
37%
#9 nem igazán értem, hogy miért baj, ha valaki szeretné különlegesnek érezni a lánykérést. Normális esetben annak kéne lennie, akinek nem az, az inkább meg se kérjen.
2022. dec. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
31%

Szwrintem is ósdi tré eccerű sz.r a lánykérés így.

A többiek igénytelenek. Egy "büdös istálloban" is meg lehetne őket kérni

2022. dec. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
57%

Elvesznek feleségül bzdmeg! És ahelyett, hogy orulnél neki, és megnecsülnéd, azon sír a szád, hogy karacsonykor teszi!!! Nagyon hulye picsa lehetsz. Szegény párod.

33n

2022. dec. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
37%

Tessék ez a gond a nőkkel , soha semmi nem elég jó.


Aztán a másik véglet...évek óta együtt vagyunk és nem kéri meg a kezem...biztos nem szeret...ha szeretne elvenne....

2022. dec. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
12%
Ilyenek a nők !
2022. dec. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
67%

2 éve karácsony előtt pár nappal kérték meg a kezem

Otthon a konyhában, kettesben

Covid lezaras volt Este 8tol kijarasi tilalom és éttermek zárva

Májusban volt az esküvőnk szuper minden

Nem a feszbuknak szólt a lanykeres Ez a kettőnk dolga Apunak meg huginak küldtem fotót a gyururol


Lányok miért kell problémát gyártani ha nincs?

2022. dec. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
17%
Ki akar futószalag szeru eljegyzest.a pasit tükrözi tenyleg.
2022. dec. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
88%

Beszéld meg ezt vele.


Az egyik barátnőm is rájött, hogy nyaraláson akarja megkérni a párja a kezét, de mielőtt elutaztak volna, leült vele és elmondta, hogy még nem tart ott az életben (egyetemista), hogy úgy érezné, készen áll rá, pedig 6 éve vannak már együtt.

Azóta is együtt vannak, szeretik egymást, a párja is megértette.


Ülj le vele , mond el neki, hogy nagyon szereted, de nem karácsonykor szeretnéd, hogy megkérje a kezed. Nincs ebben semmi bántó vagy ciki.

2022. dec. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
0%
de attolattol az érzés még megmarad hogy a párjának egy eljegyzés ilyen hetkoznapi f.s.
2022. dec. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
72%
Hat ez tényleg gaz. Olyan, mintha nem lenne más ajándék ötlete, csak ez. A karácsony a szeretet ünnepe igen,de itt a család számít, az együtt töltött idő, nekem nem esne jól, ha azon a napon, ami mindenkié, a húsz csaladtagom előtt kérne meg a kezemet, mondom ezt úgy, hogy egyébként vágyom rá.
2022. dec. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!