Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fülembe jutott, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fülembe jutott, hogy a barátom, karácsonykor meg fogja kérni a kezem. Nem gáz ez kicsit részéről?

Figyelt kérdés
Bár szeretem, imádom, mindennél jobban szeretném, de ezzel szerintem le fog teljesen lombozni. Úgy érzem semmi kreativitás, nincs benne, sőt még romantikusnak sem tartom az időpont miatt.
2022. dec. 20. 04:37
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, kérdező tavasszal házasodtok? Hogy hagyhattál ki egy ilyen fontos részletet? Akkor nem tök mindegy? Olyan, mintha megkért volna már, te meg igent mondtál volna neki. Az, hogy mikor adja át a gyűrűt, lényegtelen(bár rossz érzést kelt, ha karácsonykor lespórolja az ajándékot vagy felhajtást csinál, mikor nem szeretnéd, de már megbeszéltétek a dolgot. Már meg vagy kérve, igent mondtál, csak gyűrűd nincs meg felhajtásod, ezt pótolja most.


A romantikus pillanatod az volt, amikor megbeszéltétek kettesben meghitten, hogy tavasszal esküvő. Ezen már túl vagy, a többi csak formalitás. Teljesen abban a hitben voltam, hogy téged meglepetésként kellene érnie, hogy komolyan el akar venni, ezzel tisztában voltál, beleegyeztél, dátumot tűztetek ki.. a lánykérés már megvolt.

2022. dec. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
75%

Nekem úgy tűnik, hogy mindenki feltételez egy csomó olyan részletet, ami ennyiből egyáltalán nem derül ki, és ami miatt "gáz" lesz: csinnadratta, más ajándék nincs, egész család előtt. Így persze hogy gáz.

De tavaly pl a mi családunkban is volt karácsonyi lánykérés, ahol a gyűrű a családi banzáj és az ajándékozás után (tehát nem az volt az ajándék), kettesben került elő, állítólag teljesen meghitt volt.

2022. dec. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
100%
A #60-nak totál igaza van...
2022. dec. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
100%

Pont nem érdekelne, hogy mikor kéri meg a kezem.


Ha megkérne, igent mondanék, mert szeretem, és lehet ez a szülinapomon, az övén, karácsonykor, vagy egy halál random napon munka után.

2022. dec. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem tök romantikus gesztus. Ha ezt nem értékeled, talán nem is hozzád való. Szerintem menjetek szét, neki is jobb lesz, és hagyd, hogy találjon magának egy normális nőt.
2022. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
100%

Engem idén nyáron Veronában kért meg a vőlegényem. Kétféle típusú ember van, az egyik szerint sablonos, elcsépelt és giccses, a másik szerint romantikus és aranyos. Ugyanez a karácsonyi eljegyzés. Ne mások véleménye határozza meg azt, hogy hogy érzed magad akkor, amikor a szerelmed megkéri a kezed.

Egyébként elmondom neked, hogy a még el nem jegyzett nőkön kívül aligha érdekel valakit mások eljegyzésének hogyanja és mikéntje.

2022. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
70%
A karácsony a legrosszabb nap az eljegyzésre. A barátomnak ezt mondtam, így tudja, hogy akkor ne kérjen meg. Szerintem max az örülne ennek, aki már 8+ éve várja a gyűrűt. Aki meg tényleg ünnephez köti ezt... Annak nincs ajándék ötlete😅
2022. dec. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 A kérdező kommentje:

#66


Verona kreatívnak tűnik, Rómeó és Júlia miatt, de konkrétan nincs semmi ilyen vágyam, csupán a kreativitást hiányolnám belőle. Mint már említettem egy válaszban a karácsonyi eljegyzésnél még a szemetes kuka mellett is kreatívabbnak tartanám. És valóban az merült fel bennem, hogy nincs ajándék ötlete.

2022. dec. 23. 08:45
 69/70 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt kérdező? Megkért végül? Hogyan és mikor? :)
2023. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel, h mizu. Hogyan reagáltál?
2023. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!