Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fülembe jutott, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fülembe jutott, hogy a barátom, karácsonykor meg fogja kérni a kezem. Nem gáz ez kicsit részéről?

Figyelt kérdés
Bár szeretem, imádom, mindennél jobban szeretném, de ezzel szerintem le fog teljesen lombozni. Úgy érzem semmi kreativitás, nincs benne, sőt még romantikusnak sem tartom az időpont miatt.
2022. dec. 20. 04:37
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
58%

Az undorító fírges qrva eget!


Persze beszélj vele még előtte róla, hogy tudomásodra jutott!🤡

Instant kasztrálod is legalább és tovább tud állni, kár lenne érte.

2022. dec. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 A kérdező kommentje:

#50

Éppen ez az, tudja mit tartok romantikusnak, mit nem, és mi is valóban megmosolyogtuk mindig a szülinapos, húsvétos, karácsonyos lánykéréseket a yuotube-on.

Mielőtt bárkit le tahóztok, hogy tudatta velem. Nem, senki nem tudatta, csak sajnos ezek alapján rosszkor voltam, rossz helyen.

Az IGEN nem kétséges. Már arra is gondoltam, hogy az a körülmény, ami miatt tudom, nem véletlen volt, és nem is az az időpont. Csupán a "terv" része. Tény felől nincs kétségem.

2022. dec. 20. 15:14
 53/70 anonim ***** válasza:
89%

51, erről az jutott erről eszembe, hogy a férfiak többségének az a fétise a lánykéréssel kapcsolatban, hogy a csaj még véletlenül se számítson arra, hogy meg lesz kérve. Ne kérdezd a miértet, én sem értem. 2 férfi ismerősöm lehetetlen időpontot választott erre, direkt emiatt. Szerintük elsődleges az, hogy a csaj tényleg meglepődjön. Valamiért (szerintem tévesen) azt hiszik, hogy a csaj meglepődése mindenek felett a legfontosabb. Bullshit! Nem lehet, hogy a pasidnak is hasonló gondolatmenete van?!?!?! Szerintem valószínű...

Viszont azért vigyázz is ezzel, mert én is voltam már biztos lánykérésben (tesója mondta el), közben nem is akkor történt. Jó nagy pofáraesés volt...

2022. dec. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
100%
Előző 52-nek szólt, a válaszolónak, bocsi... nem 51
2022. dec. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 A kérdező kommentje:

#54

Volt már téma közöttünk, de konkrétumok nélkül. Ezért is tudom, hogy a tény az biztos.

Kérdéssel az lett volna a célom, hogy kinek mi az ilyenről a véleménye. Nekem, mint a kérdésben is szerepel "Úgy érzem semmi kreativitás, nincs benne, sőt még romantikusnak sem tartom az időpont miatt."

2022. dec. 20. 15:29
 56/70 anonim ***** válasza:
33%
Én megértelek, nekem sem tetszene. Ez a nap mindenkiről szólna a családban, nem csak kettotokrol.
2022. dec. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ez a meglepetes szo az eljegyzessel kapcsolatban olyan visszas. Azoknal a paroknal akiknel nemcsak szoba jott a lanykeres, hanem tudjak, hogy ossze akarnak hazasodni, nem kellene meglepetesnek lennie az eljegyzes. Jo esetben a hazassag kozos dontes, es ennek eloszele a lanykeres (bar nalunk nem lesz eljegyzes, mi jovo honapban megvesszuk a gyuruket es aprilisban ossze is hazasodunk). Persze az eljegyzes ideje es modja lehet meglepetes, de ebben a kontextusban szamomra ugy hangzik, mintha a no egy szerencsetlen nyomorult lenne aki olbe tett kezzel varja evekig, hogy megkerjek a kezet, mert a parja “meltoztatott” ezt a lepest megtenni es eljegyezni ot.
2022. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
77%
Na, én meg se szólalok. 😄 Engem tavaly szenteste jegyzett el a férjem. 3 hónappal később össze is házasodtunk. Én ezt kértem a Jézuskától, ráadásul a kislányunk akkor már a hasamban is volt. Minden megvolt amire vágytam, hát a felesége akartam lenni. Cuki, aranyos,kis családi légkörben történt. Szerintem semmi baj nem volt ezzel. Alapvetően se volt meglepetés, mert megbeszéltük már nyáron, hogy 2022-ben összeházasodunk. Szerintem az a gázabb, amikor valakit valakinek az esküvőjén jegyeznek el. Én ízléstelennek gondolom nagyon. A karácsony a szeretet ünnepe. Azonkívül, hogy szerintetek nem kreatív, gagyi, ósdi van valami baj vele? Én örültem a gyűrűnek, teljesen mindegy, hogy az most melyik nap történt. Ja és gondolom jól le leszek pontozva. 😅
2022. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 A kérdező kommentje:

#58

Személy szerint pontosan én leszek az egyik aki nem pontoz le. Más a élethelyzet.

Mi is már elterveztük a tavasz elején az esküvőt 2023-ra, ami meg is fog történni.

Viszont eddig mindig meglepett a párom, olyan dolgokkal, amire abszulut nem számítottam, hogy úgy fog történni. Ismeretségünk alatt mindig a kreatív ötletek, a romantika volt jelen. Most viszont meghallottam egy telefonbeszélgetést, és így 99%-ban biztos vagyok benne, hogy akkorra tervezi. Azt az 1%-ot azért nem vállalom, mert akivel beszélt, Ő egy olyan ember akihez gyengéd szálak fűznek mindkettőnket. El tudom képzelni egy "ördögi" terv részeként, de nem látom reálisnak az elképzelésem.

2022. dec. 20. 19:53
 60/70 anonim ***** válasza:
69%
A körítés tenyleg ennyivel fontosabb mint maga a lánykérés és az hogy összeházasodtok? Muszáj oteves kislanykent várni a csillivilli meglepit?
2022. dec. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!