Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fülembe jutott, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fülembe jutott, hogy a barátom, karácsonykor meg fogja kérni a kezem. Nem gáz ez kicsit részéről?

Figyelt kérdés
Bár szeretem, imádom, mindennél jobban szeretném, de ezzel szerintem le fog teljesen lombozni. Úgy érzem semmi kreativitás, nincs benne, sőt még romantikusnak sem tartom az időpont miatt.
2022. dec. 20. 04:37
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
89%

Hát akkor pendítsd meg neki, hogy milyen ötlettelen vagy giccses dolognak tartod, ha valaki karácsonykor jegyzi el a másikat.

Egyébként én sem kötnék bele ebbe, pedig annak tartom, de elfogadnám és örülnék, mert a szándék a fontos. Ha már az ember lánya elvárja, hogy a fiúja tökös legyen és önálló meg meglepje, akkor azzal átadta neki a döntést, hogy hol meg mikor. Nem attól fog szeretni, ha gondolatolvasó és tökéletesen egyezik az ízlésetek.

2022. dec. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
62%

Tuti én vagyok a fogyatékos mert továbbra sem értem mivel lenne jobb mondjuk ha dec.27.én kérné meg a kezedet egy sima hétköznapon, mint mondjuk karácsonykor 25.én. De mint írtam is, valószinűleg velem van a baj azért nem értem. 😊

Én azért sok boldogságot kívánok, és próbálj meg neki örülni te is hisz ez egy nagy nap számotokra. 😊😊

2022. dec. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
14%

29, ez akkoriban volt "csak" a férfira tartozó döntés, amikor még a nőknek muszáj volt beleegyeznie.


Mióta szabad párválasztás van és nem muszáj igent mondania senkinek, lehet szakítani párkapcsolatban is, azóta bizony a férfiaknak is úgy kell viselkednie, hogy a másik kedvét keressék, ne csak fordítva legyen igaz. Az a férfi, aki úgy kéri meg a párja kezét, hogy "de fasza kis lánykérést találtam ki, ez meg le se szarja, pedig nekem bejön" az csak magára gondol, kérje meg a saját kezét;)


Önző alakokkal párkapcsolatban lenni nem nyerő, ez kettőtökről szól, a közös élet kettőtökről szól! Ha nem neked való a menyasszony, a mindkettőtöket érintő kérdéseknél fog előjönni, pl nem díjazza a meghatározó döntéseidet, akkor rossz ember mellett vagy, nem illetek össze(és a csajnak sem vagy való).


A lánykérésnél mindkettőtöknek ugyanazt kell éreznie(meg úgy kb mindig, de csak ilyen helyzetkeben jön ki igazán), különben mit keresel mellette?


Van még olyan is, mikor a pasi leszervez mindent, költ egy csomót, és a nő meg megsajnálja mint az anyja, hogy" hogy kitett magáért" pedig nem ezt kellene érezni, hanem azt, hogy "hú mennyire örülök magamnak MIATTA."


Na mindegy, nyilván mindenki ahhoz megy hozzá, akihez akar, de aki már az elején csak magára gondol és képes lenne meg is magyarázni, miért csak ő fontos egy kettőtöket érintő döntésben.. azt jobb kerülni.


31es, ha már nekem kell vezetgetni a páromat hogy milyen döntéseket hozzon (főleg velem kapcsolatban), mert x idő alatt nem ismert meg, az meg ilyen tanárni-diák viszony, az sem egyenrangú kapcsolat, ahol valóban figyeltek egymásra és tesztek egymásért..


Egyébként még az jutott eszembe, mikor szerelmes voltam 10 éve és olvasgattam a válaszokat itt, akkor is volt ilyen. Akkor engem sem érdekelt semmi, ha tévében közvetítették volna akkor is igent mondok, csak vele lehessek (pedig hányok az ilyesmitől),majd elmúlt a szerelem, csak szeretet maradt, onnantól már nem néztem el mindent, hogy lábtörlő legyek, nekem is voltak igényeim és nem volt csoda minden megmozdulása a másiknak, ennek hangot adtam, amit nem díjazott, és szét is mentünk:) Szóval a szerelem vakít, ami nálatok nyilván nincs, mert már nem vagy vak és magadra is gondolsz. Nem hozzád való férfi, én nem mennék bele a helyedben. Se szerelem, se nem ismer.

2022. dec. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
84%
Engem most 17-én jegyzett el a párom, de nem ez lesz a karácsonyi ajándékom, eleve fel sem merült, hogy ez lenne az. Én bármikor örültem volna neki, ha megkér. Azóta is mindig vigyorgok, ha ránézek a gyűrűre. :D
2022. dec. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
92%

Ilyen nehéz felfogni eggyeseknek?


Nem, de a kedves leendő (?) férjednek igen.

2022. dec. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
35%

"Mióta szabad párválasztás van és nem muszáj igent mondania senkinek, lehet szakítani párkapcsolatban is, azóta bizony a férfiaknak is úgy kell viselkednie, hogy a másik kedvét keressék, ne csak fordítva legyen igaz. Az a férfi, aki úgy kéri meg a párja kezét, hogy "de fasza kis lánykérést találtam ki, ez meg le se szarja, pedig nekem bejön" az csak magára gondol, kérje meg a saját kezét;)"


???


Senki nem mondta, hogy nem mondhat nemet. De ne viccelj már, hogy majd a férfinak egyeztetnie kell a párjával, hogy hol, hogyan és mikor lenne neki alkalmas, hogy estleg megkérje a kezecskéjét, amire talán igent is mond, ha éppen úgy gondolja. Ahogy mondtam is, ez nettó kontrollmánia.

2022. dec. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező, ha szerelmes vagy igazán, akkor tapsikálsz oromodben bármikor is kéri meg a kezed.

Ha neked ez probléma, akkor inkább hozzá se menj a jövőben.

2022. dec. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
60%

Senki nem mondta, hogy nem mondhat nemet. De ne viccelj már, hogy majd a férfinak egyeztetnie kell a párjával, hogy hol, hogyan és mikor lenne neki alkalmas, hogy estleg megkérje a kezecskéjét, amire talán igent is mond, ha éppen úgy gondolja. Ahogy mondtam is, ez nettó kontrollmánia.


Te hol olvastál ilyet? ISMERNIE KELL! TUDNIA KELLENE minek örülne!


Tehát aki nem szeretné karácsonykor mások előtt megélni a meghitt pillanatát, annak a párjának ezt tudnia kellene! Aki meg világraszóló felhajtást akar, annak szervezzen olyat a párja! A LÉNYEG HOGY ISMERJE A MÁSIKAT és olyat csináljon, ne arra gondoljon a pasi, hogy "de szívesen kérném meg a párom kezét a fa alatt, hogy megtapsoljanak majd minket", hanem hogy "ez nem tetszene a páromnak, nem hozom ilyen helyzetbe".. Lassúfelfogású problémás barátom, ez nem kontrollmánia, hanem odafigyelés. Ha kimászik a férfia a saját seggéből és nem magára gondol, hanem x hónap alatt megismerte a párját, akkor képes neki örömöt okozni, ha meg szereti, akkor AKAR IS örömöt okozni, de minimum nem hozza kellemetlen helyzetbe, mert neki jó! Aki meg ezt manapság nem veszi figyelembe, számíthat egy jó nagy nemre, de legalábbis szar házasságra és korai válásra. Ha már lánykéréskor is csak magára gondol, akkor bizony szar lesz neki. Ráadásul direkt kiemeltem, ha elolvastad volna, hogy nem szabad "tanítani" rávezetni a pasit, mert az nem egyenrangú kapcsolat, ahol leadod a rendelést, hogy "nem örülnék ennek, nem örülnék annak, ez de ciki, az de ciki", nehogy rosszkor kérje meg a pasas. Azt vezetni kell, ami kapcsolatban ciki, ha csak úgy tud kedvedre tenni a másik, ahogy berendeled. Magától tudnia kellene, ha meg nem tudja(vagy nem érdekli) akkor az a kapcsolatról árulkodik!

2022. dec. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
17%

#38

Nagyon jól beszélsz. Pontosan azért nem működik manapság a kapcsolatok nagy része, mert mindenki saját magával van elfoglalva, csak azt nézi, hogy magának mi kell, mi a fontos, a másik igényeit meg le se szarja.

2022. dec. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
68%

39/ Épp úgy ahogy a kérdést feltevő lány is csak azt nézi ő mit szeretne. A barátja akkor és ott akarja megkérni..vagy az nem számit?

Valószinűleg próbál romantikus lenni, szerintem eszébe nem jutott hogy a barátnője ennek nem örülne..amúgy is ezt honnan kellene tudnia?

2022. dec. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!