Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 18-19 évesen elfogadnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-19 évesen elfogadnátok egy eljegyzési gyūrūt? Lenne belõle házasság is?

Figyelt kérdés
2023. márc. 14. 15:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
87%

20. Ami kívülállóknak siettségnek tűnik, az a kapcsolatban lévő személyeknek azt is jelenthető, hogy biztosak a dolgukban, kit, mit akarnak, és úgy érzik nincs mire várni.

Van aki egyszerűen érzi ezt, akár fiatalon is, hogy kit és mit akar, és ehhez a megfelelő társat is megtalálja, és együtt is azt érzik, nincs mire vàrniuk, és ennyi.

Külsősként NEM nem làtsz bele mások kapcsolatába, és az érzéseiket sem tudod átélni.

Nekem van olyan barátnőm aki 17 évesen jött össze a férjével, és a mai napig együtt vannak, boldogok, szintén 37 éves mint én, és van 3 gyerekük is. Más pár is van a barátaink közt akik tizenévesen jöttek és házasodtak össze és ugyanúgy együtt vannak.

A kor csak egy szám, nem mindig jelent éretlenséget, és nem kell senkit sem ezért hülyének nézni, lenézni. Csak mert valaki 18-19 éves, mèg nem fogyatékos, hogy ne tudjon dönteni az életéről.

Én pl 25 éves koromban házasodtam, mégis többen károgtak, hogy 28-30 éves koromra elvált leszek mert túl fiatal vagyok, a férjemre ugyanezt nyomták mert akkor 22 volt.

Akik ezen pörögtek, már mind elváltak rövidebb házasság után. Szóval ennyit erről.

Mindenki maga dönt, és a következményeket is maguk viselik.

2023. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
85%

Beállok a #14-es válaszolóhoz, a pontozások nem érdekelnek.

Igen, elfogadnám, mert ez egy jelzés a fiú részéről, hogy szeret és komolyan gondolja. De a házasság még váratna magára. És pont nem érdekelne, hogy ki mit pampog arról, hogy komolytalan, meg felesleges, ha egy éven belül nincs házasság és a többi beszólás. Ezektől mindig is falnak mentem, pont senkinek semmi köze hozzá.

Elfogadnám a gyűrűt, és boldogan lennék jegyes még 5-8 évig is akár.

Akinek meg ez nem tetszik, az meg morogjon magában! Ennyi.

2023. márc. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
41%
Most 28-29 évesen sem fogadnám el.
2023. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy fogadnám el. Ha valaki megkéri a kezem akkor igyekeznék betartani az 1 év jegyben járást és szervezném az esküvőt. Ha minimalista esküvő is lenne sem 2 forint egy esküvő. Miből fizetnénk?
2023. márc. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
37%

Minek? :D Hogy más lássa, jaj, eljegyeztek - ergo a pasas "lefoglalózik" magának még 4-5-10 évre.


A francokat.

2023. márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

#25

Nem mindenki azért csinál eljegyzést hogy másoknak legyen mit mutogatni, legyen mivel menőzni.

2023. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
lol
2023. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
Én adtam 18 éves csajnak. Első barátnő. Tavasszal volt 18, de nyáron már ignoráltam is. 4 év után😂
2023. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!