Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor jött el az a pont a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jött el az a pont a párkapcsolatodban, hogy "igen, ő az igazi"? Miért pont ő? Mennyi idő után kérted meg a párod kezét?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a másik oldalra is, hogy ki mennyit várt a lánykérésre? Beszéltetek előtte erről, vagy "csak" megtörtént?

A kulturált válaszokat előre is köszönöm.:)



2023. márc. 22. 06:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
18%
Szex utan
2023. márc. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
43%

Valóban valamikor az első szex után. 😁

Igazából az első randin éreztem, hogy ő különleges. Annyira jól beszélgettünk, mint akik ezer éve ismerik egymást. De közben alig tudtam másra gondolni, csak hogy mikor tudom végre megcsókolni. Meg persze ágyba vinni. Minden férfi disznó, úgyhogy randi végén bepróbálkoztam. Sokszor bevált az a szöveg, hogy nálam első szex után dől el, hogy mennyire lesz komoly a kapcsolat. Kinevetett, hogy ha ezen múlik, akkor el fogom venni feleségül. Aztán otthagyott.

Napokig könyörögtem egy második randiért. Végül adott egy esélyt. Beleadtam apait-anyait. Elvittem a titkos romantikus helyemre is. Harmadik randi végén volt szex. Nála is aludtam. Másnap este mentem haza, hogy munka előtt aludni is tudjak. Nyolc hónappal később megkértem a kezét, rá egy évre a feleségem volt. Jöbőre lesz tíz éve, és a szex még jobb, mint először.

2023. márc. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
12%

Egyik szilveszterkor kérte meg (fellángolásban az egész rokonság elott)

Másik mikor találtunk egy jeggyűrűt(4 éves kapcsolat 17 éves koromtól, 7 évvel idősebb nalam, együtt éltünk a szüleinél)

Harmadik előkészült és nagyon izgult, igent fogok e mondani(különleges helyen kért meg)(szintén 4 éves kapcsolat, közös ingatlanra is gyűjtöttünk)

Negyedik mikor nyaralni voltunk(ő gyerekkorom óta ismerem, végigkísér az életemben)

Ötödik mikor szakitottam(igy akarta magát visszakönyörögni)

A mostani barátomtól meg kaoni szoktam ékszereket gyűrűt is meg lábujjgyűrűt is, és azt nindja mindre hogy eljegyzett a kezemen lábamon is(neki a kézkérésre nemet mondtam eddig, tehát hivatalosan arany gyűrűkért be se megyek vele, így marad neki ez hogy csakazért is ráfogja mindenre hogy márpedig ő eljegyez engem)


Mind akkor amikor szerelmesek és meglepetés nekem(semmi előzmény meg beszelgetés, de alapvetően én mindig komoly szerelmi kapcsolatokban vagyok)

2023. márc. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

Soha!

Életem szerelmével fogok szakitani nemsokára, mert nem kért meg. Ugy látszik egyoldalu a dolog. :/

Pedkg eze kivul minden klappol

2023. márc. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Mathus ***** válasza:
87%
#3: neked kötődési problémáid vannak.
2023. márc. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
10%

Nincsenek kötödési problémáim.

A szilveszteres vsak fellángolás volt, később elkezdett csajozni.

A következőnél terhes lettem kb a 3.évben de 20 évesen semmim nem volt így abortusz lett(párom azt mondta én döntsek arról megtartom e, szüleim ellenezték), aztán ő is elkezdett csajozni

A következő 4 éves kapcsolatom nagyon hosszú lenne megfogalmazni.(kb olyan hatalmi harcos volt az egész, mindig enyhén el akart nyomni, a 4.évben már amikor okos sikeres karrierista és szép nő lettem, nem tűrtem tovább, hogy kritizál. Az eljegyzésbontásnál elsírta magát)

Aki gyerekkortól végigkísér az életemben ő amolyan lelkitársam inkább, néha dührohanai vannak, komoly kapcsokatra kizárt, néha jó vele járni, egy élmény, de ma mar gyereke van, hát traumatizálja abuzálja azt is, el is váltak(hogy lehet ilyenhez hozzámenni egyáltalán?)

A mostani barátommal meg gyakorta buli, illuminált az élet, rengeteget utazunk szórakozunk, haverok buli fanta, ilyennek meg szülni nem akarok semmiképp, férjnek se jó az aki vagy drogozik vagy iszik, nálam a NÉHA alkalmak is kizárják ezt. Szerelemnek együtt járásnak, együtt élésnek maga a menyország, de nálam a házasság család az nem buli ivás és drog, néha SEM. Képzeld ezt egy egy ujszülött mellett egy ittas apát. Ki van zárva.

Nem akarom megváltoztatni nekem ő így jó, szerelmes vagyok. De hülye már nem.

2023. márc. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Jav.képzeld ezt el egy újszülött mellett
2023. márc. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
*aki sírt eljegyzésbontásnál, akkor nem sírt soha, amikor engem véleményezett le(csak azert van karrierem mert mákom volt-Szerinte.és rengeteg ilyen!), meg akkor sem sírt soha mikor mellettem más nőkkel flörtölt állandóan, eljegyzésbontásnál sírt csak, de én meg eljegyzésbontásIG "sírtam".
2023. márc. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%
Az első randin tudtam hogy nekem bizony kell ez a nő. Megmagyarázhatatlan èrzès fogott el mellette, pedig akkor 30 èves voltam, jópár kapcsolattal a hátam mögött. Az az èrzès, az amit akkor ő ott magából sugárzott, a nőies viselkedèse, engem magával vitt az első percben. Fèl èv után megkèrtem a kezèt, akkor már együtt laktunk. Rá egy èvre felesègül vettem.
2023. márc. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%

Én nem gondolom, hogy ez egy olyan dolog, amit első pillanatban érezni kell vagy tud az ember. Vagyis, ha akkor érzi, az sok esetben nem egy valódi dolog, sokkal inkább az újdonság és a fellángolás miatt van.

Nyilván mindenkivel úgy jön össze az ember, hogy azt érzi, ő az igazi, de aztán csak később derül ki, hogy valóban így volt e.

Nálunk szerintem olyan egy év kapcsolat és fel év együtt éles után vált világossá, hogy borzasztóan egy hullámhosszon vagyunk, hogy a relatíve korai osszekoltozes sem járt semmilyen problémával, hogy tiszteljük egymást és mindig érdeklődünk a másik felől. Lánykérés meg nem volt, csak beszeltunk róla, hogy szeretne majd elvenni,de mindketten egyet értettünk, hogy ráérünk meg (22 évesen jöttünk össze).

Most 24-25 évesek vagyunk, most veszünk közösen lakást, nemsokára a lánykeres is aktuális lesz.


24N

2023. márc. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!