Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor jött el az a pont a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jött el az a pont a párkapcsolatodban, hogy "igen, ő az igazi"? Miért pont ő? Mennyi idő után kérted meg a párod kezét?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a másik oldalra is, hogy ki mennyit várt a lánykérésre? Beszéltetek előtte erről, vagy "csak" megtörtént?

A kulturált válaszokat előre is köszönöm.:)



2023. márc. 22. 06:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
59%
Kb 10 év után kértem rajta számon, hogy most akkor mi van, mert azzal a dumával csajozott be anno, hogy ő nagyon családias, meg minden, ahhoz képest meg már én vagyok az utolsó ottmaradt vénlány az ismeretségi körömön belül, és már lassan kedvet se érzek, hogy menyasszonyi ruhába öltözzek a fonnyadó fejemmel. Akkor nagy hümmögés hámogás után kötélnek állt. Én nem voltam már hajlandó menyasszonyi ruhát felvenni, csak egy sima elegánsat. (Aztán 1 évre rá elvált, mert zavarta, hogy én is kellek kezesnek, ha hitelt akar felvenni...)
2023. márc. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
40%

Már 4x is ezt éreztem, aztán véget majd véget és újra és újra volt.


Amúgy nagyon sok embernél ezt látni, hogy...


"ő életem szerelme a minden elsöprő, ez más , ő kivételes stb sb...aztán szakítás majd jön a következő aki még jobb...majd megint a következő életem szerelme...

2023. márc. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
52%
Menjetek csak hozzá ilyenekhez. (Csajozósak flörtölősek, vagy rohamosak vagy iszakosakhoz), de nem azokat kell lepontozni akik ezt nem teszik.
2023. márc. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%

#13 Jól írta pedig Mathus a kötődési problémákat. De ettől ennyire hisztériás rohamot kapni, hogy kérdést írsz róla?

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1218..

2023. márc. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
19%
Nehogymár kötődési probléma legyen az hogy nem megyek hozzá olyanokhoz mint amiket írtam. Átengedtem őket másnak, ha annyira szenvedni akarnak velük. Évtizedek alatt sem változtak semmit.
2023. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem házasodik mindenkivel össze akivel jár vagy járt.
2023. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

2 év után kért meg és természetesen beszélgettünk róla. Lehetetlennek tartom, hogy két ember között - akik egymással tervezik leélni az életüket - sohasem jön fel a közös jövő témája. Ez ellentmondásos.

Szerintem, amelyik felet zavarja az erről való kommunikáció, az nyilván nem akar elköteleződni (pontosabban nem a jelenlegivel).

#11! Megkérdezhetem hány éves vagy? Egyébként nem igazán értem miért pontoztak le, hiszen csak leírtad a sztoridat és teljesen természetes, hogy nőként nem tudsz örömmel mesélni arról, hogy 11 évet vettek el az életedből feleslegesen...

2023. márc. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

17

38 vagyok. Mindegy, már megszoktam, hogy miden kategóriában, ahová írok a nyomorék életemről, kiverem a biztosítékot vele.

2023. márc. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

#18, nem tudom ez mikori sztori neked, de én most vagyok 37 és most lettem menyasszony (voltam 23 évesen is egy kis ideig, de akkor nagyon nem adta ez a házasulósdni). Valójában kb. 30 körül akartam volna házasodni, de most jött el az ideje, ezt dobta a gép. Én is gondolkodtam azon, hogy talán már "öreg" vagyok, de gyorsan elhessegettem ezt a buta gondolatot, hiszen több ismerősöm is ment férjhez 35 felett, tényleg nagyon sokan, akár híres emberek is. Szerintem butaság volt ez részedről. Helyedben megéltem volna (én is ezt teszem majd, normális menyasszonyi ruhám lesz).

Mondjuk az, hogy 10 év után vett el könyörgés árán, te inkább szerintem ebben fáradtál el és érezted már te is erőltetettnek és megkésettnek a dolgot.

Ha adhatok egy tanácsot: engedd el ezt a sztorit, én azt mondom, hogy ennyi idősen manapsag még fiatalnak számítunk - nem 1920-at írunk - és ha érkezik az életedbe egy férfi, aki megőrül érted és el akar venni, igenis vedd fel azt a nyamvadt, nagy fehér ruhát!!! :)

Ja és inkább örülj neki, hogy megszabadultál attól a balf@sztól! Így csak elvált vagy, nem "vénlány", úgyhogy nyugi! :) Az én vagyok xDDD most még (egy pár hónapig). De nem érdekel :D

2023. márc. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
75%

7 év után kért meg, szerintem azt is csak azért mert én már rákérdeztem, hogy akkor most mi van, mert az idő telik fölöttem is, én meg szeretnék házasságot, lassan-lassan anyuka lenni, és ha ő nem akarja még nem gond csak ne rabolja tovább az időmet.

Utána 2 hónapra rá megkért, szóval nekem ez olyan tessék-lássék lánykérés .... őszintén így nincs sok kedvem az egészhez

2023. márc. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!