Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor jött el az a pont a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jött el az a pont a párkapcsolatodban, hogy "igen, ő az igazi"? Miért pont ő? Mennyi idő után kérted meg a párod kezét?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a másik oldalra is, hogy ki mennyit várt a lánykérésre? Beszéltetek előtte erről, vagy "csak" megtörtént?

A kulturált válaszokat előre is köszönöm.:)



2023. márc. 22. 06:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
80%

#20, nem akarlak lepontozni, inkább nem nyomok semmit, de ez ettől sokkal bonyolultabb. Én beszéltem erről a vőlegényemmel és más férfiakkal is anno (plusz - bár nem egyetemi - de emelt szinten tanultam pszichológiát). Szóval, hogy miért van az, ha a nő felhozza a házasság témát, akkor (jobb esetben) pár hét/hónap múlva történik lánykérés, addig meg sehol semmi. Szinte mind ugyan azt mondta: Nekik nem volt fontos, de mivel a Nőnek, akit szeretnek fontos volt, így meglépték és igazából nehezükre sem esett, mert örömet akartak szerezni a Nőnek, akit szeretnek. Ha életük szerelmének boldogsága így lesz teljes, akkor megteszik (megtették). Ez ennyi! Mi kell ettől több? Mi a probléma?! Hogy nem magától jutott eszébe? Az miért baj?! Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más a prioritás! Na bumm! Tudod mi lenne probléma? Ha így sem kérne meg...

Teljesen más egy nő és egy férfi gondolkodása, hozzáállása a dolgokhoz. Ezzel nincs semmi baj, egészen addig, amíg a nő el nem ront valamit azáltal, hogy ezt nem képes megérteni, vagy elfogadni!

Azért kérte meg a kezedet, mert tudja, hogy neked ez fontos, mert a felesége akarsz lenni - MERT SZERET és tudja, hogy ez neked öröm! Megtette, megkért, el fog venni, hogy mégboldogabbá tegyen Téged!

Nyilvan én is nőként működöm, hiszen az vagyok, tehát sértődékeny és érzékeny. DE valamelyest vissza tudom fogni magam (a hülyeségemet), mert felismerem...

2023. márc. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Netes társkeresőn ismerkedtünk meg, ott is azonnal megvolt a szimpátia, az összhang a beszélgetések során.. Már az első randin is éreztük mindketten, hogy ez valami nagyon jó kezdete😊

6 hónap után kért meg, 1 éves kapcsolatban költöztünk össze, fél èvre rá össze is házasodtunk. 13 éve vagyunk együtt.😊❤️

2023. ápr. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!