Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ha 6 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha 6 éve vagyunk együtt és nem kérte még meg a kezem akkor már nem is fogja soha?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 11:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Ki tudja...?
2011. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Szerinted mi ismerjük a pasidat és a hátteretek?
2011. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
86%
beszéltetek már erröl hogy te szeretnéd hogy megkérjen?mert ha nem mondod neki vagy nem utalsz rá akkor lehet hogy magától nem fog eszébe jutni mert hát pasiból van.:) lehet azért nem kéri meg a kezed mert fél hogy nem-et mondasz beszéljetek erröl.tudom nehéz felhozni de hozzd szóba valamijen vicces formába
2011. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ő mit mond? Nem biztos, hogy nem kéri meg, de fontos tudni, hogy milyen a hozzáállása az esküvő témához. Ha együtt laktok rég akkor lehet, hogy neki ez így pont jó.
2011. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
hány évesek vagytok? Ha 25 alatt, akkor még ne keseredj el. Lehet, hogy korainak érezné még a családot.
2011. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

Lehet,hogy nem házasságpárti,de az is lehet,hogy nem meri,nem tudja,félénk,vagy ilyesmi.

Próbáld felhozni a témát,csak úgy mellesleg(úgy,hogy valaki másról legyen szó),és meglátod mit szól hozzá.

Az én esküvőm előtt,például több barátnőm is "megtudta",hogy a párja sosem fogja megkérni,mert nem hisz benne,de ettől még szeretik egymást nagyon,és egy életre terveznek.

2011. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Mielőtt összeköltöztetek,akkor kellett volna megbeszélni,hogy akar-e házasságot? 6 év után miért akarna megházasodni,ha neki így is jó.
2011. júl. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 sumergo ***** válasza:
51%
Nem, nem fogja! A párom is ilyen, neki tökéletesen megfelel ez az állapot, valamint azt is tudja, h én sem vagyok oda a házasságért egy válás után.
2011. júl. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi 1 éve együtt élünk, de sose volt kérdés, már jó ideje beszélünk róla, hogy ha majd házasság és gyerek lesz.
2011. júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%

Nekem a 6.évfordulónk előtt kérte meg a kezem egy héttel... Szív alakban mécsesek, középen rózsaszál, és letérdelve várt ingben, nyakkendőben :) Azért az évfordulónk előztt tette, hogy meglepődjek, mert azért sejtettem, h hamarosan megkéri a kezem. :) Amúgy 2hónapja volt az esküvőnk :)

Ne keseredj el, de azért beszélj Vele erről..Sok boldogságot!

2011. júl. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!