Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lehet, hogy sosem fog elvenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy sosem fog elvenni? Vagy csak én reagálom túl a dolgot?

Figyelt kérdés
Segítsetek, kérlek. Minap mesélte a párom, hogy az egyik barátja megkérte a barátnője kezét, de karikagyűrűket nem vett, csak a lánynak kísérőgyűrűt. :P Erre mondtam neki, hogy az alap, hogy karikagyűrűk, meg a lánynak kísérőgyűrű. Ő szerinte fölösleges a kísérőgyűrű, minek, az nem lesz. Erre én: és karikagyűrű? Azt válaszolta,hogy hát az sem. :( Utánna elhülyéskedtük a dolgot, de belegondolva nagyon megijedtem. Akkor mégis mit csinálunk együtt?? :@ :(
2011. jan. 30. 11:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%

Mióta vagytok együtt?


Egyébként nem mindenki házasságpárti. Ezt el lehet fogadni, vagy le lehet lépni.

2011. jan. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%
Hány évesek vagytok és mióta együtt?
2011. jan. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
...túlreagálod... A női társadalomnak fel kéne végre fognia, hogy a házasság és az eljegyzés nem jelent semmivel sem többet, sőt... sokszor ez rontja el a kapcsolatokat... Egy férfinak közel sem olyan fontos, hogy egy papírral több legyen a kezében amin épp az áll, hogy XY-nal házasságban él...Ha szeretem a barátnőm, akkor egy papír ezen mit sem módosítt... Ha esetleg pedig rosszra fordul a dolog, akkor az elválásnál külön nyűg...
2011. jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%

Vagy csak jó színész a párod..

engem pl.. eljegyzett a párom,de nekem sincs kísérő gyűrűm, van egy karika gyűrűm és kész..és ha majd eljön az a pillanat az életünkben hogy összekössük az életünk szorosabbá akkor majd lesz normális gyűrű..felesleges pénzkidobás, csak azért mert hagyomány őrző vagy..főleg a mai világban ahol már szinte ha levegőt veszel azért is fizetned kelll...

2011. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
"Akkor mégis mit csinálunk együtt??" Ezekszerint Te megelégednél a karikagyűrű EGYÜTT viseléséve?
2011. jan. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:04


Egyeseknek pedig fel kéne végre fogniuk, hogy vannak akiknek ez fontos.


Kérdező: sosem beszélgettetek még a jövőtökről, hogy ki hogyan képzeli el? Egy idő után szerintem normális házasságról meg gyerekekről beszélgetni, mert ilyenkor derül ki, hogy ki hogyan képzeli el az életét és, hogy van-e jövője a kapcsolatotoknak.

2011. jan. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ne értsetek félre, itt nem a gyűrűn van a hangsúly, hogy kapok egy ékszert és meg vagyok elégedve!!! Hanem amit jelképez, hogy összekötjük az életünket.Beszélgettünk már róla, lakás meg hasonlók.

25N, 32 F

2011. jan. 30. 12:14
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

Kölcsönös tisztelettel és bizalommal "átitatott" párbeszéd formájában kellene ezt megbeszélnetek. A mai világban kevésbé fontosak a hivatalos és alaki dolgok, mi is 12 éve együtt vagyunk és nem volt lagzi és jól megvagyunk nélküle. Ugyanakkor elfogadható az is, hogyha valaki konzervatívabb gondolkodású és szereti az efféle formaságokat.

Amúgy a jeggyűrű szerintem untig elég, eljegyzéskor felhúzandó, majd azt hiszem esküvőn átkerül a másik kézre.

De hidd el, a boldogságotok a legkevésbé ezen fog múlni!

2011. jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem félreértés lehet közöttetek. Neked jelképez valamit az a gyűrű, de én pl frászt kapok tőle, szerintem nem az fogja valakivel összekötni az életem (az enyémet szinte biztos, hogy nem). Szóval ha neked ez ennyit jelent, akkor beszéld meg vele és ne elhülyéskedd... Szóval lehet, hogy azért van veled, mert szeret és mert veled akarja leélni az életét és nem pedig azért, hogy egy napig pingvinruhában bohóckodjon neked. Én ezt a helyedben jobban értékelném.

26/N

2011. jan. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 tetris ***** válasza:
75%

Azért egy 32 éves férfinek már a családalapítás gondolata igencsak időszerű lenne. Az sztem általános, hogy a férfiak nem szívesen nősülnek, és nehezen adják fel a szabadságukat, de 32 évesen már erre érettnek kellene lenni.

Lehet, hogy csak húzni akart azzal, hogy nem lesz semmilyen gyűrű, de és a helyedben a saját nyugalmam érdekében bizony határozottan rákérdeznék, hogy milyen tervei vannak a jövőt illetően. Mert ha a családalapításnak még a gondolatától is irtózik, akkor el kell gondolkodnod rajta, hogy érdemes-e további éveket eltölteni vele a semmiért.

Nekünk nőknek sajnos van egy biológiai óránk, és az mindenkinél ketyeg. Egy férfi lehet apa akár 70 évesen is, de egy nő max 40-egykétnéhány évig tud teherbe esni, és kihordani normálisan egy babát.

2011. jan. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!