Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan lehet valakit cselédkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit cselédként elvenni?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy hogyan lehet azt megvalósítani hogy egy nő cselédként költözzön hozzám ?


Sokszor olvasom itt (párkapcsolatban feltehetőleg nagyon sikeres és nem frusztrált) női válaszolóktól hogy a pasija össze akart költözni vele de ő nem lesz senki cselédje.


Ilyenkor ez hogy zajlik?

Azt mondja a pasi a nőnek hogy költözz hozzám mert kell valaki akai takarít meg főz rám ingyen?


Vagy honnan lehet tudni hogy egy nő cselédnek kell?

Esetleg az is lehetséges hogy ezek a nők csak gyávák elkötelezni magukat, és könnyebb ezzel a feminista maszlaggal jönni?


2011. febr. 4. 18:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
92%
Imádom ezt az oldalt XD
2011. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az előző párom azt akarta, hogy mindent én csináljak, ő megy szórakozni a haverokkal, én meg vasárnap délben, mikor hazaér a buliból, meleg ebéddel várjam a tiszta lakásban. Na én ebből tudtam, hogy csak cselédnek kellenék, meg, azt is tudtam, hogy nem kell sokáig együtt lennünk, és nem azért, mert nem akarom magam elkötelezni.
2011. febr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy "feminista maszlagnak" tűnik, de egy nő jóval kiszolgáltatottabb egy párkapcsolatban (meg úgy általában is), mint egy férfi. Ha gyerek születik, ő marad otthon, hátrányba kerül szakmailag. Ez önmagában nem lenne baj, ha valaki ezt el tudja fogadni mindenestül, és van egy olyan társa, akire támaszkodhat. Sokna bizalmatlanok, de ez bizony nem alaptalan, hanem reális félelem a mai világban. Ha a nő rosszul méri fel a kapcsolatát, könnyen magára marad egy(-két-több) gyerekkel, általában kicsiny tőkével és nulla potenciállal a munkaerőpiacon. Ha a férfi nem is hagyja ott végül a családját, zsarolhatja vele a nőt akár implicit módon ("neked kuss, én vagyok a főnök, mert én hozom a pénzt" - hogy a nő az életét, munkáját, szabadságát adta a kapcsoaltba, nem csupán a pénzét, az senkit sem érdekel). Nagyon könnyű "bátornak" lenni és nagy arcot növeszteni, ha nincs (vagy legalábbis jóval kevesebb) a vesztenivalója az embernek.
2011. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
93%
Hehe xD Én is imádom ezt az oldalt!
2011. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak a kérdésből azt hittem, hogy úgy akarsz nőt szerezni, hogy alkalmazod cselédként, és meghódítod közben. :-)))ááááá
2011. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:

"Nekem az előző párom azt akarta, hogy mindent én csináljak, ő megy szórakozni a haverokkal, én meg vasárnap délben, mikor hazaér a buliból, meleg ebéddel várjam a tiszta lakásban."


Ezt így megbeszéltétek hogy ez lenne vagy csak azt gondolod hogy úgyis ez lett volna?

2011. febr. 4. 19:05
 7/65 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ő mondta, hogy a házimunka az enyém, mert én vagyok a nő, ez a dolgom.
2011. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
99%

Aki azt mondja hogy nem lesz egy pasi cselédje, az már megtapasztalta, hogyan válik egy nőből cseléd. A férfiak udvarolnak, romantikáznak, tenyerükön hordoznak minket nőket egészen az esküvőig. Majd szépen lassan fokozatosan alábbhagy a szenvedélyük, már nem hoznak virágot, nincsenek vacsik, ha jönnek a gyerekek, akkor meg gőzerővel húzzák el magukat a családi fészekből " nekem dolgoznom kell, hogy eltartsalak " kifogással. A jó asszony pedig mos, főz, vasal, bevásárol, takarít, ellátja a gyerekeket, ha kert és föld van azt is megműveli....stb. Cselédként él, igazi megbecsülés nélkül.

Ha szabadulni akar akkor megzsarolják, érzermileg, anyagilag, esetleg bántalmazzák is.

Nem a nők a gyávák. A nők erősek, mert mindezzel a teherrel is képesek megbírkózni.


Tisztelet a kivételnek, de a férjek nagytöbbsége nem becsüli meg az asszonyát, cselédnek használja.

2011. febr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
100%

Ő szépen leírta, miért rosszabb a nőknek:


"Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:03"



Én is írtam ilyesmit, hogy nem költöznék oda olyan pasikoz, akinek cseléd kell. Én észreveszem, ha egy ember tiszta-e vagy sem. Hidd el, rá lehet jönni!

Azért nagyon nem mindegy, ha egy kapcsolatban valaki tiszta érzelmekkel indul és TÁRSAT keres, nem egy hülyét.


Én nem félek az elköteleződéstől, ha tudom, hogy az a férfi ugyanúgy csinálja a közös háztartást, mint én.

ne haragudj, ennyi erővel már elmehetnék házvezetőnőnek is, havi 100 ezerért, nem?

2011. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
100%

19:11 vagyok


"Aki azt mondja hogy nem lesz egy pasi cselédje, az már megtapasztalta, hogyan válik egy nőből cseléd. "


Nem-nem:D Én mások hibáiból tanultam, és nem is kezdtem ebbe bele:)

2011. febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!