Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tennetek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

A baratom multkor, veszekedes kozben a fejemhez vagta, hogy sosem vesz el, mert orult vagyok. Aztan persze bocsanatot kert, hogy neha csak elbizonytalanodik, a problemak miatt stb. Mar egyutt elunk, vettunk sajat lakast, ezt azert emlitem, mert szerintem a 30 eves lakashitel, mar eleg elkotelezettseg.

Ma felhoztam, hogy akkor mi is legyen ezzel a hazassag, meg gyerek kerdessel. Erre mondta, hogy ehhez neki kulonletre van szuksege (majd majusban megyek a csaladomhoz kethetre), o akkor gondolkodni akar, hogy egyaltalan akar-e hazassagot, vagy velem egyutt lenni?!

Ez nekem nagyon rosszul esett. Ezek szerint most azon gondolkodik, hogy elhagyjon-e?

Vele most nem tudok errol beszelni, mert nem latom ertelmet, hogy megint osszevesszunk. Varom az "iteletet", ami majd majusban jon.

Ti megis mit tennetek? Mit mondanatok? En ezt nagyon megalazo helyzetnek tartom.


2011. márc. 27. 21:29
1 2
 1/12 Kormos Kristóf válasza:
16%
Szeretkesd, kényeztesd, bizonyítsd be, hogy te vagy az igazi.
2011. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

30 év hitel után a dolog számomra egyértelmű. ostoba a srác. mert a hitel miatt össze lesztek kötve.. ha most kezd el ilyenen gondolkodni, az rég rossz.

te sztem ne csinálj semmit

2011. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Koszonom, hogy valaszoltatok, ugy el vagyok keseredve. En ugy erzem, nekem o az igazi. Es nos igen, a lakas. Erre azt mondja, csak igy tudtunk osszekoltozni, es ez egy befektetes (berelni itt nagyon nehez ahol lakunk, egyszerubb volt venni).

Hat ma visszafogtam magam, es mondtam, nem vagyok ra merges, csak egyszeruen tudnom kell, hogy allunk, es merre megy a kapcsolatunk. Erre csak pofakat vagott. Jaajjjh, nem tudom, persze megprobalok kedves lenni, e sugy tenni, mintha semmi sem tortent volna. Nem hinnem, hogy szakitani akar majd, annyira ismerem, csak tenyleg nagyon osszevesztunk a multkor. Csak ez igy nem konnyu, en mindent feltette egy lapra, nem is gondoltam arra, hogy ennek valaha vege lehet :((((

2011. márc. 27. 21:39
 4/12 anonim ***** válasza:

Kettotok neven van a lakas? Arra vigyazz, hogy ha hazassag nelkul (elott) vesz valaki hazat/lakast a sajat nevere, akkor az kulon vagyonnak szamit, es pl. ha a vege valas, akkor a masik fel nem kap belole semmit, akkor sem, ha esetleg o is fizette a hitelt. Ebben nem vagyok 100% biztos, nezz utana.

Amugy minden jot kivanok neked! Mondjuk nekem elegge megdolne a bizalmam egy ilyen kijelentes ("gondolkodnia kell") utan a baratomban... :(

2011. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindkettonk neven van, es van elettarsi szerzodesunk. Nem az anyagiak miatt aggodom, hanem a kapcsolat miatt. Nem akarom ot rossznak beallitani, en is mondtam neki eleg csunya dolgokat, mert merges voltam, meg o is nekem. En is mondtam neki, hogy neha nekem is vannak ketsegeim, de tudom, hogy szeretem, es az eletben egyedul a halal a biztos, es en nem felnek hozzamenni. Szoval eleg komplikalt az ugy. Csak per pillanat olyan magam alatt vagyok, gondoltam, kiirom magambol. A csaladnak, baratoknak el sem mondom, mert az ilyen hir mindig gyorsan tovabbjut, es megmasitjak, es lehet, nem is lesz belole semmi, de az emberek majd elkezdenek pletykalni, a csalad meg aggodni.
2011. márc. 27. 22:08
 6/12 anonim ***** válasza:

Ő hát lehet, hogy nem is járnál jól vele ha elvenne feleségül.


A 30 éves hitelbe tutira belerokkantok, ezt boritékolom.


Kizárt, hogy kibírjátok addig együtt, és ha még házasook is lesztek sokkal nehezebb lesz elválni.


Én sosem mennék bele 5 évnél hosszabb hitelbe!

2011. márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem Magyarorszagon lakunk, a hitel nem gond.

Most, hogy igy gondolkodom a dolgon, arra jutottam, ha neki gondolkodnia kell, hogy egyutt maradjunk-e, akkor nincs itt ertelme, lefekudni egymassal, mert ez igy tok undorito. Nincs igazam?

2011. márc. 27. 23:04
 8/12 anonim ***** válasza:

Valóban fura lehet így a szex.

Bár a helyzet strukturálisan nem különbözik sokban a kapcsolat elejétől, amikor van szex, és van gondolkodás is, hogy folytatódjon-e a kapcsolat. Viszont elismerem, hogy érzelmileg teljesen más szituáció.


Arra tippelek, hogy a veszekedésben olyan dolgokat mondtál, amik indokolttá tették számára a gondolkodást.

2011. márc. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hat mondtam par dolgot, de nem anyaztam vagy ilyesmi, csak ami epp eszembe jutott, hogy megis miert van velem, ha nem akar elvenni, csak a penzemert. Meg, hogy en tok sokat dolgozom, o meg csak a haverjaival log, meg koltozzon vissza az anyjahoz. Igy utolag eleg nevetseges, en mar el is felejtenem, ha o nem szenvedne rajta. Mert azert o is a fejemhez vagott dolgokat. En nem hiszem, hogy amiket en mondtam, azok annyira komolyak lennenek, hogy ezt kapjam. En nem hibaztatom, de most, hogy lesz igy tovabb? Most teljesen belelovaltam magam mar, hogy ha gondolkodnia kell, akkor megette a fene az egeszet. Ugye nem igy van? Csak a szomorusag miatt gondolom igy?
2011. márc. 28. 00:06
 10/12 anonim ***** válasza:

na várjál :)


Egy férfi (úgy értem egy igazi, normális ffi) nehezen viseli el, ha ingyenélőnek titulálják (mondjuk ezt egy nő is nehezen viseli el), és az orra alá dörgölik, hogy a nőjének több pénze van, és ő tartja el. Pláne, ha ezt maga a párja teszi! Én nem tudom, hogy hol laktok, de nálunk még mindig a ffi a "családfenntartó", még mindig fontos, hogy legalább úgy érezze, hogy pár százalékkal többet tesz be anyagilag és ő hordja a nadrágot. Te pont ezeket romboltad le a veszekedésben. Azért ez nem kis dolog...

Én teljesen kiakadnék, ha a férjem ilyeneket mondott volna nekem, és verbálisan HAZA ZAVART VOLNA ANYÁMÉKHOZ!??? én bizony összecuccoltam volna és eljöttem volna.

Így azért kicsit más a leányzó fekvése! Foggalmam sincs, hogy ő miket mondott neked, de ha ilyen durva veszekedéseitek vannak, akkor talán tényleg mindkettőtöknek gondolkoznia kéne magán és a kapcsolaton. :(

2011. márc. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!