Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek mennyi idő járás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő járás után lehet annyira megismerni a másikat, hogy elhatározd, hogy egész életedet vele akarod leélni?

Figyelt kérdés
Nem ez alapján fogom alakítani az életemet, csak véleményekre, tapasztalatokra vagyok kíváncsi, hogy ti mennyi idő után jegyeztétek el egymást.
2011. máj. 3. 10:55
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Mindenkinek más, definiálhatatlan. Én például intuitív vagyok: volt egy lány, megláttam, és egyből tudtam, hogy ő kell. Igaz, hogy csak 3 évet voltunk együtt, de bizonyos értelemben így is válasz a kérdésedre. :) A teljes történethez az is hozzátartozik, hogy nagyon ritkán van ilyen intuícióm, de amikor mégis van, akkor bejön. Talán ha idősebb lennék, nagyobb tapasztalattal a hátam mögött, tudnék okosabbat is mondani. :)

22/F

2011. máj. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nincs időkorlát, párommal már tudtuk fél év után, hogy a másik a nagy Ő. Együtt akarunk megöregedni.
2011. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ja és az szerintem túlzás, hogy 7 év járás után legyen csak eljegyzés. Van egy ismerősöm akiknek 7 év után volt az eljegyzés, nem tudom mire vártak eddig. Meglett volna rá a lehetőségük, hogy összeköltözzenek és nem igaz, hogy ennyi hosszú idő után tudja csak az ember, hogy a másik fél az igazi neki.
2011. máj. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!