Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek mennyi idő járás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő járás után lehet annyira megismerni a másikat, hogy elhatározd, hogy egész életedet vele akarod leélni?

Figyelt kérdés
Nem ez alapján fogom alakítani az életemet, csak véleményekre, tapasztalatokra vagyok kíváncsi, hogy ti mennyi idő után jegyeztétek el egymást.
2011. máj. 3. 10:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nekem min. egy év együttlakás kell ahhoz. Mi 3 éve laktunk együtt a párommal, amikor összeházasodtunk!
2011. máj. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha van emberismereted és együtt is élsz a pároddal 1 év alatt megismerheted és el tudod dönteni.
2011. máj. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez nem feltétlen időfüggő, inkább a kapcsolat intenzitásától függ. Pl szerintem ki kell próbálni minél több dolgot együtt, elutazni, elmenni moziba, színházba, együtt lenni, mikor fáradtak vagytok, mikor stressz van, stb mindenféle élethelyzetben, és akkor látod, hogy mikor hogy viselkedik, egyeznek- e a véleményeitek dolgokról stb. Meg ha az elején már felmerül ez a kérdés, hogy vajon ő e az igazi, vajon fog-e változni ebben meg abban, akkor az már halott ügy.
2011. máj. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
53%

"Lehet, hogy én vagyok túl konzervatív, de ha a felek nem biztosak abban, hogy össze akarnak majd házasodni egyszer, akkor mi értelme az egésznek? nem időpocsékolás az egész, ha tudod, hogy egyszer úgyis szakítás lesz belőle?"


Erre csak annyit kérdeznék, hogy rengeteg dologgal vagyunk így az életben, hogy valami csak átmeneti, de mégis akkor azt tesszük. Akkor semmit ne csináljunk, mert minden csak időpocsékolás???? Mindennek van valami célja, valami oka. Ha nem ő az igazi, akkor is egy kapcsolatból sokat lehet tanulni, tapasztalni, megismerni magad, az igényeid, elvárásaid, stb,. És a következő kapcsolatnál már tudod pontosan, hogy mit vársz el a partneredtől és mit nem.

2011. máj. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, szerintem én csak úgy mennék bele egy komoly kapcsolatba, ha csúnyán mondva céljaim vannak az illetővel, nem csak kellemes időtöltés számomra.
2011. máj. 3. 12:24
 16/23 anonim ***** válasza:
mi 2 éve vagyunk együtt, és kb 1,5 éve tudom, hogy őt akarom. eljegyzés nem volt, mert még tanulok, és nekem nem jön be se a hosszú jegyesség se padig az, hogy úgy menjek férjhez hogy még gyakorlatilag a szüleim tartanak el, rágja is a fülem miatta :)
2011. máj. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én 2hét ismeretség után költöztem össze a párommal 4 év mulva házasodtunk össze és tartott23 évig sajnos meghalt. A barátnőm 3évig járt a párjával házasság után4 hónap mulva váltak hát ennyi. Minden kapcsolat egy lutri van akinek bejön és van akinek nem.
2011. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
1-2 év alatt szerintem el lehet dönteni, feltéve ha nem éretlen tinikről van szó, hanem komoly felnőttekről. Az sajnos a mai világ hibája, hogy az emberek önzőek, és képtelenek alkalmazkodni, az elvárások meg az egekben, tutira ugyanis nem lehet menni se 2 év se 10 év után, az ember változik, pont ezért kell az elhatározás mellé, hogy igen nekem akkor is ő kell, ha éppen nem mindig happy a kapcsolat, kompromisszummal bármit át lehet vészelni. Úgyhogy én biztos nem várnék 2 max 3 évnél többet senkire.
2011. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Én is így látom. Szerintem 1-2 év alatt kiderül a nagyja, és a többit pedig el lehet fogadni. Teljesen megismerni úgyse fogod a másikat.:)
2011. máj. 3. 17:17
 20/23 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat, aki 6 évig együtt volt valakivel, összeházasodtak, rá 4 évvel el is váltak...


Szóval ezt így nem lehet előre tudni hogy fog alakulni, ha szereted, ragaszkodsz hozzá, lételemed, hogy életed része maradjon, akkor hajrá! Én a minimum évet olyan 1-2 évre saccolnám, nem érdemes sokáig húzni, főleg, ha annyi idős vagy, hogy családra vágysz!

2011. máj. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!