Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit jelent a "mindennek eljön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a "mindennek eljön az ideje"?! Férfiak válaszára is kíváncsi vagyok! Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Párommal nemrég beszéltünk az eljegyzésről, hogy majd lassan meg kellene ejtenünk, de mikor rákérdeztem, hogy kb. mennyi időt várjunk azt mondta rá, hogy majd eljön annak is az ideje. Nem tudom, hogy hozzam fel egyáltalán ismét az eljegyzés témát?

Mert nem szeretném, hogy úgy érezze ráerőltetem a dolgokat mert nem és tudom jól, hogy meglepetésnek szánja.

És a kijelentés után amit mondott jött a furcsa mosoly, ami nála azt jelenti, hogy már töri a fejét valamin. Így nem tudom hova rakni a dolgokat.

Normális válaszokat várok csak!


2011. máj. 17. 16:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem ne hozd fel a témát sehogy. akkor lesz amikor lesz, ha beszélsz róla ha nem :) ne legyél türelmetlen, nem vesztesz vele semmit, ha egy kicsit később lesz mint te szeretnéd, elvégre az egész életeteket együtt akarjátok leélni, szerintem tök mindegy, hogy erről 50 éven kersztül van papirotok is, vagy csak 48 éven keresztül mondjuk :)
2011. máj. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

a férfi akkor kér meg egy nőt, amikor szorosabbra akarja fűzni a kapcsolatot

ahelyett, hogy az eljegyzést hoznád szóba, arról kellene zengened, milyen jól ellenél nélküle, őt bizonytalanságban tartani (az én barátom ekkor kérte meg a kezem-amikor arról magyaráztam neki, hogy tetszek egy srácnak.elég volt 1 hónap hozzá)

2011. máj. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hozd fel a témát...minek?Ha egy pasi el akar jegyezi az elfog mindenféle túlbeszélés nélkül is!

Ez durva példa de egyik ismim 3 évet hisztizett a gyűrűért...szerinted megkapta?:)Úgy ki vágta a faszija mint macskát anyagcserére és meg is értem!

Amúgy ez a "mindennek eljön az ideje" duma kétértelmű,mert mi is megejtettük a témát egyszer,elmondtuk a véleményünket egymásnak és párom is ezt mondta kb...miért?Mert rá 1 hétre megkérte a kezemet!:)De ugye ott a másik véglet amit írtam...ott is hasonló volt a duma csak ott lerázásnak volt jó!:)

24/L

2011. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Légy türelmes, ha már volt "furcsa mosoly". Ne nyaggasd, mert valószínűleg közel a nagy esemény.

Az én párom a furcsa mosoly után pár héttel Velencében kérte meg a kezem, ahol kollégákkal voltunk nyaralni.

Az álmok néha valóra válnak. :-)

2011. máj. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Sejtelmes mosoly és akkor töri a fejét valamin? Pár tipp nálam ez mit jelentene,lehet épp keresgélem azt a bizonyos gyűrűt,mert egyedit szeretnék! Vagy lehet épp megvan a gyűrű,de ahhoz még kel kis pénz! Illetve megvan a gyűrű,de a megfelelő alkalomra várok.

Nálam ez most pont aktuális ugyanezt csinálta barátnőm azért mondtam neki pont ugyanezt,hogy ne agyaljon rajta meglepetés legyen kicsit felejtsen higgye azt hogy nekem ez még soká lesz de lesz! Javaslat a témát ne hozd konkrétan kettőkre föl,néz vele vmi ilyen filmet vagy beszélj másokról és figyeld mit reagál. A szem mindent elárul. Bármi miatt is nem kapkodja el neked akar vele jót,mert azt akarja emlékezetes maradjon!


Majd csak most nem barátnőmnek adtam választ :D

Ha mégis akkor ne kérdezősködj mindennek eljön az ideje :D

2011. máj. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!