Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Hogy leplezzem?

Figyelt kérdés
Véletlenül megtudtam, hogy a párom valószínűleg a héten el akar jegyezni. Legalább is remélem. Sikerült eltitkolnom, ezzel nincs is baj, viszont így ha igaz a hír, oda a meglepetés ereje. Természetesen örülök neki, és vágyom rá 3 éve. Csak attól félek, hogy a reakcióm ( vagy inkább annak hiánya) elárulja majd, hogy tudtam a dologról, és nem szeretném a párom megbántani. Volt valaki hasonló helyzetben? hogy reagáljam le? természetesen én nem mondom el neki, hogy tudtam, de ha nem úgy reagálok, ahogy ő gondolta, lehet, hogy megbántom, és nem szeretném, hogy szomorú legyen. Tippek, tanácsok? tapasztalatok?
2011. máj. 30. 12:01
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ, minenkinek megy a felpontozás:) igen, tudom, hogy egy kicsit túl gondolom a dolgot, utólag belegondolva én is megmosolyogtam:) Mindenkinek szép napot továbbra is:)
2011. máj. 30. 12:26
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

És ki volt az a kedves aki elmondta neked? Vagy honnan veszed,hogy mire készül?

Nem értem a kérdésed, így is úgy is meg fogsz lepődni, miért kell ezen görcsölni? Meg minek ez a gyerekes kérdés?

Ne haragudj de tényleg nem értem. Hány éves vagy?

2011. máj. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
nem haragszom. 24 vagyok. egy bartája kotyogta ki. azért a gyerekes kérdés, mert ez fontos számomra, és érdekelt mások véleménye. De most már megkaptam a számomra fontos, érdemleges, vagy megnyugtató válaszokat. Neked lehet, hogy gyerekes, nekem viszont életem egyik fontos döntése és pillanata. De azért köszönöm a választ!
2011. máj. 30. 12:30
 14/27 anonim ***** válasza:

Tárd szét a karjaid, nevess és mondd azt: "NA Véééégreeee!!!:D:D"


Viccet félretéve, sztem ha tényleg megtörténik,akkor is uúgy örülsz majd neki!:)


Így sem, meg úgy sem ugyanúgy reagálja le mindenki.


Én is sejtettem már, ezért olyan izé volt, mert azon járt az agyam, ha megtörténik, akkor most hogy is kell/illik viselkednem?? (mert ugye a filmekben sokmindent látunk)

De, amikor megkérte a kezem, eszembe se jutott gondolkodni, sőt :D még beszélni sem tudtam csak öleltem őt hosszú-hosszú percekig, mint egy kismajom. Aztán mondtam, hogy : "Ja, amúgy igen, vagy mondtam már?" :D


Hát ennyi!:)

Sok boldogságot!!

2011. máj. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
utolsónak:) nagyon szépen köszönöm:) hasonlóképpen érzem én is magam. úgy érzem, mintha most tönkre tettem volna az ő terveit, pedig még csak nem is tud róla, de ezek szerint más is volt hasonló helyzetben:) köszönöm még egyszer:)
2011. máj. 30. 12:50
 16/27 anonim ***** válasza:

Gyakorold ezt az arcot és nem lesz gond:


[link]

2011. máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem konkrétan fossad össze magadat recsegő finogások közepette, amikor bejelenti. Az eléggé spontán reakciónak fog tűnni.


Előtte gyakorolj tejjel, hashajtóval.

2011. máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell erre rágörcsölnöd.

Nekünk már megvolt az eljegyzés,de szüleim besértődtek,hogy nem előttük történt,ezért előttük is megkért.Tudtam mi lesz, a gyűrűt is láttam már...mégis úgy bőgtem,hogy csak na :)

Ne aggódj!Akaratlanul is vigyorogni fogsz :)

2011. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Amikor meglátod a gyűrűt, és ott fog vele állni a szerelmed, akkor szerintem biztos, hogy nem fog érdekelni, hogy már sejtetted.

Én nagyon boldog lennék a helyedben, mert én kb. 5 éve vágyom egy olyan pillanatra, amit Te át fogsz élni.Én viszont vagy soha, vagy még nagyon-nagyon sokára.:(

Sok Boldogságot!

2011. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Hidd el jönni fog minden magától. Abban a pillanatban tuti, hogy fülig érő mosolyod lesz, vagy ép bőgsz, vagy szorosan fogod ölelni a párod percekig.

Hiába tudod, hogy megfogja kérni a kezedet, de azt viszont nem, hogy melyik nap. De inkább próbálj nem ezen agyalni, felejtsd el az egészet, és akkor fog a legnagyobb meglepi érni amikor nem is számítasz rá.

Párom is ép a nagy lépés megtétele előtt áll, csak nekem adott egy időintervallumot, hogy max mennyit kell rá várnom. :) De amióta ezt tudom azóta azon vagyok, hogy ne ezen agyaljak, mert tudom jól, hogy akkor fog megtörténni a nagy dolog amikor a legkevésbé sem számítok rá.

Sok boldogságot!


21/L

2011. máj. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!