Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Hogy leplezzem?

Figyelt kérdés
Véletlenül megtudtam, hogy a párom valószínűleg a héten el akar jegyezni. Legalább is remélem. Sikerült eltitkolnom, ezzel nincs is baj, viszont így ha igaz a hír, oda a meglepetés ereje. Természetesen örülök neki, és vágyom rá 3 éve. Csak attól félek, hogy a reakcióm ( vagy inkább annak hiánya) elárulja majd, hogy tudtam a dologról, és nem szeretném a párom megbántani. Volt valaki hasonló helyzetben? hogy reagáljam le? természetesen én nem mondom el neki, hogy tudtam, de ha nem úgy reagálok, ahogy ő gondolta, lehet, hogy megbántom, és nem szeretném, hogy szomorú legyen. Tippek, tanácsok? tapasztalatok?
2011. máj. 30. 12:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad, sokszor volt már úgy, hogy majdnem, lehet most is az lesz! Akkor igazán meglepődsz! De miért halasztgatta el mindig? Vagy az mindig más-más pasi volt! Érdekes lehet!
2011. máj. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:) Utolsó előtti:) akkor te is hasonló cipőben jársz:) Nekem is ez a bajom, hogy ezen agyalok, már minden kombináció átsuhant az agyamon:) Sok Boldogságot Nektek is!

Kedves utolsó! nem hiszem, hogy halogatta, legalább is szándékosan nem, csak mindig szó volt róla, hogy majd jövőre, ha a feleségem leszel, meg majd a lagzin, és szóltam apámnak, hogy majd jövőre lagziba jöhet, stb-stb. és bár konkrétan nem mondta, de ez nekem olyan "célozgatás" volt. Tudom, hogy nem szabadott volna bele élnem magam, de régóta vágytam rá. Nem szóltam, csak minden alkalommal csalódtam, szülinapok, karácsony, évfordulók... ezért tolódott, ráadásul mindig volt sajnos olyan esemény, ami miatt nem volt megvalósítható a dolog. most rendeződni látszanak dolgaink, gondolom, most gondolta úgy, hogy elkezdhetnénk közös jövőnket:) legalább is remélem:)

Köszönöm a válaszokat!

2011. máj. 31. 20:02
 23/27 A kérdező kommentje:
Igazatok lett:) tényleg bőgtem:)
2011. jún. 3. 09:17
 24/27 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!:)


És hogy történt? Ha van kedved, meséld el!:)

2011. jún. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Hát! Nagyon spontán lett a vége:) Szerettünk volna elmenni oda, ahol összekerültünk, de a rossz idő miatt sajnos erre nem volt lehetőség. Ő egész nap aranyos volt, én meg szomorkodtam az idő miatt. Így otthon maradtunk, és végül este ültünk, beszélgettünk, és megkérdezte, hogy lennék-e a felesége:) röviden tényleg csak ennyi, hiszen otthon voltunk, így romantika nem nagyon volt, de nekem így volt tökéletes, mert így spontán volt, és tuti meglepetés:) nagyon boldog vagyok:) hát röviden ennyi:)
2011. jún. 3. 13:13
 26/27 anonim ***** válasza:

05-30 12:43 vagyok! Na akkor elmesélem, nálunk hogy volt!



Én onnan tudtam, hogy készül valamire, hogy eltűnt az egyetlen gyűrűm, amit hordtam és kérdeztem is tőle, nem látta-e, de olyan jól tudta tenni a tudatlant, hogy -bár reménykedtem, hogy ő lopta el méretvételre- elhittem neki, hogy nem ő volt.

Aztán bálba mentünk és olyan furi volt az egész este, minden pillanatban készültem, hogy na most! na most! kéri meg a kezem. Aztán minden reményem elszállt, mert nem történt semmi. (Már dacból azt mondtam, ha nem kéri meg a kezem, ilyen helyzeteket kihagy, ráadásul Valentin nap estéjén!! akkor ennyi!!! Ilyen dili voltam:)


Erre másnap! Váratlanul! Csak úgy! Egyszercsak elémállt, láttam a rettegést a szemében és megijedtem, hogy valami baj van, mire kinyögte a nagy kérdést: "Leszel a feleségem?"


:D Én meg csak mint egy kismajom a nyakába borultam és el sem engedtem hosszú-hosszú percekig :)))


Aztán hozott fel pezsgőt. (Azt kint hagyta a kocsiban, arra az esetre, ha nemet mondanék, :D a kis gyagyás, majd közöltük a szülőkkel és koccintottunk :):):)


Szóval nekem is otthon kérte meg a kezem, mindenre gondoltam, csak erre nem, hogy így fog történni!:D



Sok boldogságot!!:)

2011. jún. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
utolsó:) köszönöm szépen:) nagyon aranyos történet:) Sok boldogságot nektek is:) ugyanígy volt. nem tudtunk menni sehova, le voltam törve, mint a bili füle:D aztán este megkérdezte, én is a nyakába kapaszkodtam:)
2011. jún. 4. 10:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!