Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha megkérik a kezem, melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérik a kezem, melyik kezemet kell nyújtanom, hogy felhúzzák a gyűrűt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 11:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Úgy tudom jegyesség idején a bal kézre,esküvőn a jobb kézre kell húzni és ott hordani.
2011. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)
2011. jún. 14. 15:05
 13/14 anonim ***** válasza:

Jesszus, ezen még sose gondolkoztam :)

Én helyből a jobb kezemre kaptam, azóta is ott van, és csak nézem, hogy milyen szép :)

2011. jún. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én úgy tudom, hogy a balra kerül az eljegyzési gyűrű, és később az esküvőkor a jobbra kerül a karikagyűrű.


Azért a balon van az eljegyzési gyűrű az esküvőig, mert korábban azt hitték, hogy a bal gyűrűsujjtól egyenesen egy ér vezet a szívig, és ezért arra húzták a gyűrűt, hogy ne szálljon el a szerelem a házasságig.


AMÚGY nekem a jobb kezemen volt az eljegyzési gyűrű is, mert mi már eleve karikagyűrűket vettünk, mert úgy gondoltuk, hogy nem veszünk külön eljegyzési gyűrűt, hanem annak az árát inkább a karikagyűrűkhöz adjuk pluszba, így vehetünk igazán szépeket (hiszen azt úgy terveztük, hogy életünk végéig hordani fogjuk).

Szóval elvileg bal kéz, hogy ne szálljon el a szerelem (látod, mi a jobbra raktuk, és nekünk elszállt xD) de lehet taktikázni ;)...

2011. jún. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!