Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az eljegyzés és a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eljegyzés és a házasság két külön dolog?

Figyelt kérdés
Sokszor eljegyzésről mondanak akkor is amikor rendes eskövői ünnepély van és kimondják a boldogító igent.De az eljegyzés az nem inkább egy tartós akár örök kapcsolat alapköve?És ott csak a ffi vesz gyűrűt a nőnek vagy kell a ffinek is hordani gyűrűt?
2009. márc. 24. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az eljegyzés mikor a fiú megkéri a lány kezét és ilyenkor csak a lány kap gyűrűt:) az esküvő meg mikor kimondják a boldogitó igent,ilyenkor kerül mind2 félre agyűrű
2009. márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Igen, az eljegyzés az egy kisebb esemény, amikor csak a lány kap gyűrűt. Így tudatja egymással a 2 fél, hogy szeretné vele leélni az életét és esetleg következhetne az esküvő is, vagyis a házasság.

Eljegyzésre nem kell a pasinak gyűrűt adni, ilyenkor a lány kap meglepetésből, tehát nem tudja előre.

2009. márc. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Az eljegyzést bármikor nyugodt szívvel felbonthatod,nem kell hozzá semmi ügyvédi procedúra,ráadásul kevesebb pénzzel is jár mint egy esküvő,nem jár kötelezettséggel,vagyis hát igen,de azért ez nem házasság.Azért sztem ez talán még meghatóbb is,mint egy eskövő,bensőségesebb abból a szempontból,h csak te vagy a középpontban akkor,2en is vagytok általában, meg olyan szép
2009. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
nálunk úgy volt, hogy mind a ketten adtunk egymásnak gyürűt. Rendesen karikagyürűt, csak a másik kezünkre húztuk fel. én igy tudom.
2009. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!