Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Korai az eljegyzés? Én 19, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai az eljegyzés? Én 19, a barátom pedig 26 éves. Mikor időszerű már a házasság?

Figyelt kérdés
Már együtt élünk egy albérletben, amit 3 éven belül meg tudunk venni, mert a párom sokat keres, és befektetésünk is van. De én munka mellett még főiskolás is vagyok... Annyira szeretném, de nem akarom elsietni... (bár ma már egy esküvői magazint is vettem:) Mit gondoltok?
2008. szept. 29. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Szia:) szerintem elég fonto lenne az, hogy mennyi idelye vagytok együtt...gondolom azért legalább egy éve...A fiú részéről egyáltalán nem korai (az én apukám már apuka volt 24 évesen)...Részedről pedig akkor korai, ha gondolkodsz rajta...Ne hezitálj, ha úgy érzed, tényleg nagyon tudod szeretni ezt a fiút, és ő is téged, akkor semmi ok az aggodalomra. tény az hogy fiatal vagy, de én is megtenném a helyedben...(OFF:sajnos én nemtudom megtenni, a párommal egyidős vagyok, és ő 7 év múlva végez az egyetemmel:( addig pedig se keret rá sem semmi...)

szóval tartsatok eljegyzést ha úgy esik jól:) gondolom akkor belátható időn belül esküvő is van a láthatáron:) SOK SOK Boldogságot NEKTEK:) Üdv

2008. szept. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
82%

Szia!Én 20éves vagyok és a párom 30 múlt. 3éve vagyunk együtt ebböl már 2,5éve együtt is lakunk. Tavaly decemberben volt az eljegyzésünk és idén december 20-án össze fogunk házasodni!Szerintem ha tényleg komolyan szeretitek egymást nem korai semmi sem!

Sok boldogságot!

2008. okt. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! én 20 vagyok, a párom 28. mi 2éve 7hónapja vagyunk együtt, és 2éve 4hónapja lakunk együtt! a mi eljegyzésünk most volt húsvétkor, és jövőre meg akarjuk tartani a menyegzőt is, mivel én meg nagyon szeretnék babát. De úgy volt hogy 2008 karácsonyakor megtartjuk az eljegyzést, de lemondtam mert nem éreztem még azt hogy igen! De ez a vélemény meg is változott 3hónaora rá. Ezt csak te tudhatod, hogy elsietitek e, de jobb lenne ha inkább a pároddal megbeszélnéd. Ne tedd meg ha nem érzed magad biztosnak. De ha igen akkor pedig ne gondolkozz olyanokon, hogy mit szólnak majd az emberek. Ha igent mondasz, Gratula, és sok szerencsét :D
2009. szept. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!