Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hány évesen mentetek férjhez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen mentetek férjhez? Vagy hány évesen szeretnétek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 22:00
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
66%
Akár már a jövő héten :D 20 vagyok. De hát egyelőre nincsenek ilyen lehetőségeim, úgyhogy mondjuk 24 éves koromra kitűzöm célnak. :))
2011. aug. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
66%
Legkésőbb 23 évesen férjhez szeretnék menni. Most 20 éves vagyok, a párom 26. Ő dolgozik, én még tanulok. 3 éve vagyunk együtt.
2011. aug. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
24... a férjem akkor 26 volt...
2011. aug. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
24 évesen mentem férjhez.
2011. aug. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
Jövöre lesz az esküvőnk, 24 leszek. Akkor leszünk kb 2 éve együtt.
2011. aug. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:

Most 17 éves vagyok, és ki tudja mit hoz még az élet, de jelenleg így néznek ki a jövőbeli terveim:

Egyetemre megyek. Számomra ez a legfontosabb. Ha megyek, akkor Bpre megyek, ahol ugye vagy koleszba, vagy albérletbe, de valahol laknom kell. Ha összejönne egy albérlet, és addig együtt is maradunk a jelenlegi barátommal, akkor már szerintem elég érett lenne a kapcsolatunk, hogy összeköltözzünk (még van 2 évem a gimnáziumból, tehát mire oda jutunk, már 3 éve leszünk együtt). Aztán szeretném befejezni az egyetemet, a barátom dolgozna, meg én is, bár szeretném rávenni, hogy tanuljon ő is, legalább levelezőn, mert annyira tehetséges, kár lenne elpazarolnia az életét gyári munkásként vagy bármi. Aztán ha befejeztem/tük a tanulást, és még mindig együtt maradunk, akkor azt mondom hogy összeházasodhatunk.

Persze semmi garancia nincs arra, hogy kibírjuk ezt a jópár évet együtt, de jó belegondolni :) Szóval én is olyan 23-26 között szeretnék.

2011. aug. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
49%
Én most vagyok 19 párom most 22. Idén kérte meg a kezem, az esküvőt 2-3 éven belül szeretnénk.
2011. aug. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:

Még nem mentem férjhez, de van egy komoly kapcsolatom. Remélem ebből egy házasság is ki fog alakulni. 24-26 éves koromban szeretnék férjhez menni. Ha előbb vagy később jön össze, az se baj.


19/L

2011. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
én jövőre megyek férjhez, 25 leszek akkor a párom pedig 33.
2011. aug. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
35%

nem vagyok házasságmániás. az esküvő gondolatától a hideg kiráz. a párom erőlteti, de engem taszít ez a papír-dolog.


azt mondtam neki, ha majd elmúlik a gyermekünk 5 éves, akkor állok elébe.


most vagyunk 23 évesek, korainak tartom. igaz, már 2 éve együtt élünk, de gyereket is csak 30 körül szeretnék, bőven ráér még, addig építem a karrierem, megismerem a világot, hogy a gyerekemet normálisan tudjam nevelni.

2011. aug. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!