Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hány évesen mentetek férjhez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen mentetek férjhez? Vagy hány évesen szeretnétek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 22:00
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%

Az esküvő nem egy terv,vagy egy kitűzendő cél!

Az esküvő szerintem akkor van amikor mind a két ember kész rá,mindenféle erőlködés nélkül!


Én világ életemben kifejezetten viszolyogtam a házasságtól,de lassan 2 éve megtaláltam azt az embert aki ezt teljesen megváltoztatta bennem!Már nem a papírformát látom az egészben hanem Őt!Bármit megadnék csak hogy a férjemnek mondhassam!Jövőre lesz az esküvőnk!Már alig várom!:)

24/L

2011. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
24%

gimi után szeretnék, akkor leszek 19. egyetemre is megyünk mindketten, de pár hónap külföldi munka után (van rá lehetőségünk) meglesz az anyagi háttér is :) és durva, de ő már a gyerekben gondolkozik

18L

2011. aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
51%
19 évesek voltunk mindketten. én anno úgy terveztem, h 24 évesen, de hát így alakult (nem azért mert terhes votlam:D)
2011. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
76%
Szia egy honapja volt az esküvönk párom 35 én 31 éves vagyok de 16 éve vagyunk egyött:))
2011. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Már harmadszor szólok hozzá (én 26, férjem 29 volt)...szóval: azt még nem írtam, hogy csendes esküvőnk volt. Az esküvő NEM EGYENLŐ a lagzival!!! Ne hallgass a többiekre, nem kell nagy felhajtás, az elköteleződés a fontos!!!! Családi vagy baráti bulit akármikor máskor is csinálhat az ember, nem igaz? A magamutogatás meg rongyrázás maradjon a "kétévenbelülsajnoselváltunkelhidegülésmiatt" kategóriába.
2011. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:

Mindenképp 30 alatt, de leginkább 23-25 évesen.

Viszont, ha most kérne meg a nagy ő (aki talán már el is felejtette,hogy létezem :( ), akkor akár holnap is hozzámennék 2 tanúval, mindenféle cicoma nélkül.

2011. aug. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:

Amikor volt a lagzink akkor én voltam 23, párom 29.

Akkor voltunk 3,5 éve együtt.


Nálam nem volt olyan, hogy kitűztem, hogy hány évesen akarok férjhez menni.

2011. aug. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
49%

Kiskoromban úgy terveztem, hogy 18 éves koromban megházasodok, és 19 évesen már babám lesz. Most, 18 évesen már csak mosolygok ezen, d azért 25 éves korom előtt szeretnék férjhez menni, és a gyerekvállalást sem húznám el, fiatal anyuka szeretnék lenni.

Persze ez még bőven a jövő titka.

2011. aug. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
24%
22N /30F :)
2011. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim válasza:

jovobe lesz az eskuvonk, en 23 vagyok, a parom meg 26:)

ugy erzem, hogy megfelelo idoben- megfelelo erettsegel rendelkezunk ahhoz, hogy osszekossuk az eletunket. jelenleg 3 es fel eve vagyunk egyutt es nagyon boldogok vagyunk. megerositette a kapcsolatunkat az, hogy eskuvore keszulunk. ugy gondolom, hogy szuksege van az embernek arra, hogy erezze azt, hogy valakihez tartozik es valaki hozza tartozik. a gyerekvalalason is gondolkozunk es remelhetoleg fiatal szulok leszuk:)en 25 ev korul szeretnek kisbabat, es a parom is nagyon szeretne mar apuka lenni:)

Sok sikert neked:)

2011. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!