Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési/karikagyűrű helyett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszo kérdése:

Eljegyzési/karikagyűrű helyett tetkó gyűrű? Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Nekem most totál ráállt erre az agyam..esetleg ha van vkinek mintája..szívesen fogadom!
2011. aug. 27. 11:38
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
85%
Én is épp ezen gondolkodom. De a tetkó nem annyira az én stílusom... De nem szeretek ékszert hordani, aranyat meg nem akarok, ha meg nem arany az hogy nézne már ki...
2011. aug. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
81%

Senki nem úgy házasodik, hogy vége lesz a kapcsolatnak, de attól még elég sokszor vége lesz...:)) A jövődet te sem tudod előre, vagy igen?

Ettől függetlenül nekem ez a tetkó-gyűrű tetszene, még ha véget is ér a szerelem, attól még a kezeden jól mutat (csak a párod nevét ne varrasd bele :)

2011. aug. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
82%

Nem jó megoldás.

Mégpedig azért mert bár a nagy szerelemtől mindig azt hisszük hogy örökké tart majd a házasság,de ez nem így van.

Nem abban a korban élünk amikor igenis 30-40 évig is házasok lennénk.

Én is hittem az örök házasságban,és még most is hiszek.Első házasságom 9 évig tartott.A mostani(második) már 10 éve tart..Még mindig dúl a szerelem 10 év után is,de akkor sem csináltatnák gyűrű tetkót..

De nem csak ezért.

Hanem azért is mert egy idő után(rövid idő után) A gyűrű tetkó,kikopik,csúnya lesz..Hiszen a kezedet mindig használod,és mindig mosod..A testedet jó esetben naponta egyszer mosod meg.A kezedet(ujjaidat) naponta akár 10-szer vagy 20-szor is megmosod..Nem sokáig fogod élvezni a tetkó szépségét.

2011. aug. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

[link]


ez pl széép..és csepp helyett mondjuk szivecskét lehetne

2011. aug. 27. 11:54
 15/33 Hailey13 ***** válasza:
100%

nekem nagyon tetszik az ötlet! akármikor megcsinálnám, ha tudnám hogy tényleg nem válás lesz belőle, csakhát mostanában ez elég ritka, és ahogy ismerem magam nem bírnám ki a látványát a gyűrűsujjamon..:D

ezzel nem ijesztgetni akarlak. de azért kérdezd meg a párodat is, hogy mit szól hozzá:D

[link]

2011. aug. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

hát én hiszek az örök házasságban..

bár önmagában is tetszene ez a gyűrű..


januárban leszünk együtt 7 éve..szóval nem egy hirtelen gondolat ez a házasság a mi esetünkben már..


Valahogy mi sem szeretünk ékszert hordani..rdana..se aranyat, se semilylet

2011. aug. 27. 12:01
 17/33 A kérdező kommentje:

ha meg kopik, akkor újra lehet varratni..szerintem..páromnak is tetszik az ötlet..mivel ő aztán semmit nem tűr meg magán tényleg..még nyakláncot sem..semmmmmit! ez meg legalább ott lenne..


köszi a másik linket is

2011. aug. 27. 12:03
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Az ötlet nekem tetszik, de maga a tetkó mint ékszer nem, mert ahogyan néztem a képkeket egyik sem olyan, amire azt mondanám, hogy szép, de ha találnék olyat, ami tetszene, lehet, hogy még én is megcsináltatnám. Ha a vőlegényednek is tetszik az ötlet, akkor szerintem nyugodtan vágjatok bele.
2011. aug. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

amúgy én a válástól nem félek..


nem úgy indulok neki, h úgyis elválunk..


max.marad egy szép tetkógyűrűd..ennyi

2011. aug. 27. 12:04
 20/33 A kérdező kommentje:

köszi utolsó!


Rajta leszek a témán..vmi szép mintát kéne kitalálni..vagy keresni..de ezt már megoldom! :-))))))

2011. aug. 27. 12:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!