Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési/karikagyűrű helyett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszo kérdése:

Eljegyzési/karikagyűrű helyett tetkó gyűrű? Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Nekem most totál ráállt erre az agyam..esetleg ha van vkinek mintája..szívesen fogadom!
2011. aug. 27. 11:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem néz ki házassági gyűrűnek... De ti tudjátok. Csináltassatok egyedit, ne olyat, ami már van valakinek. :)
2011. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
70%

Én csak egyet nem értek..

Ha ennyire biztos voltál hogy kell neked ilyen tetkó,akkor minek tetted fel a kérdést??

Általában akkor kérdezünk valamit ha bizonytalanok vagyunk,és kell mások tanácsa..De a te esetedben szó sincs erről.Te már akkor tudtad hogy igenis lesz tetkó amikor kiírtad a kérdésedet..

Jó páran feleslegesen próbáltunk tanácsot adni,mert nem is érdekel..

2011. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
csak megkérdeztem mit szóltok hozzá..dönteni úgyis én/ill. mi fogunk,,meg bíztam benne, h talán van vkinek..és megmutatja...
2011. aug. 27. 12:16
 24/33 anonim ***** válasza:
91%

Ha már eljegyzési, akkor én kozmetikai tetoválóval csinálnám. Az 2-3 évig van a bőrben. Addig tényleg át lehet gondolni, hogy a minta vagy maga a gyűrű tetszik-e. Netán az eljegyzési tetkóról "házasságira" lehet módosítani.


Mondjuk ami nekem komolyabb aggályom lenne: némely pozíciónál munkában nagyon nem veszik jó néven a látható helyen levő tetkókat. Mi a munkátok, nem fog zavarni benne?

2011. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
61%

Én nem értem mi ez a sok hülyeség a válásról? Aki úgy megy bele a házasságba, hogy elválik inkább ne is házasodjon össze senkivel...

Nem tudom, Nálatok hogy szokás...nálunk nem szokás válni...se a nagyszüleim, se a szüleim, se a párom szülei és nagyszülei nem váltak el, sőt a rokonságban NEM ISMEREK senkit aki vált volna...és általánosságban mindenki jó kapcsolatban él...25-30 év után is...

Persze manapság nagy divat lelépni az első probléma alkalmával...

2011. aug. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

hogy ne csak offoljak:

[link]

2011. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
53%
Gáz. Tegyük fel 10év múlva BÁRMI jöhet...hogy veszed le?
2011. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Hogy veszi le? Levágja az ujját.


Miért tette fel a kérdést? Talán vélemények érdeklik.

Ha tudsz angolul, google képeknél keresgélj, ha nem, akkor itt van néhány kifejezés, amit beírhatsz: wedding tattoo ring (ezt linkelte be egy hozzászóló), tattoo ring for lovers/boys and girls/women and men, marriage tattoo (ring), stb...


Én szeretnék gyűrű tetkót, saját elképzelésem alapján csináltatni (nem házasság, csak "úgy").


Személyes dolog lehet pl, ha egy koncerten jöttetek össze, egy kis gitár (persze ezt csak úgy írtam, nem is hiszem, hogy varrnak olyan pici gitárt)


Vagy itt van néhány link:


Ez a 2 "összekapcsolódik", tehát köthető a házassághoz,


[link]


[link]


2 szívecskés


[link]


[link]


Írathatjátok a kezdőbetűket valamilyen nektek tetsző betűtípussal:


[link]


Vagy ha tetszenek a köves gyűrűk, itt van egy, gyűrű nélkül. Bár ez is ékszernek számít, de talán könnyebb eltávolítani, mint egy tetkót, ha esetleg nem tetszene a munkahelyen:


[link]

2011. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Hailey13 ***** válasza:
100%
18:13 az utolsó nagyonjóó:D
2011. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Hailey13 ***** válasza:
100%
*vagyis az utolsó előtti:DD
2011. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!