Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy éves évfordulón eljegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éves évfordulón eljegyzés korai? Együtt élünk.

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 10:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
81%
Neked kell érezni. Ha a neten kell erről idegeneket megkérdezned, akkor valszeg még te is érzed, hogy nem. Ja és nem korfüggő, egyéniség- és kapcsolatfüggő dolog.
2011. szept. 6. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 vaszily katalin ***** válasza:
20%
SZERINTEM IGEN MEGKÖTÖD A KEZÉT.MEGIJEDHET.DE EGY ÜVEG BOR KOCINTÁSAL SZERINTEM NEM.AZ ENYÉM 10ÉVE ÉLÜNK EGYÜT MOST FOGOM ELÖSZÖR MEGLEPIT KÉSZITENI.MA IS SZABADSÁGRA VÁGYIK.Ö NEMHISZEM HOGY TUDTA MIRE VÁLALKOZIK ÉN IGEN S ÜGYESEN MEGOLDOTAM.
2011. szept. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
36%
És az együtt élés nem korai??????????
2011. szept. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
82%
az első megszólalóval egyetértek. Legalább legyetek 22-25-27 évesek, addig ne kötelezzétek el magatokat, mert a gyerek issza meg a levét, ne tegyétek!!! Inkább vegyétek úgy, hogy ti kettecskén sokáig akarjátok élvezni egymást, akár évekig, és aztán jöhet a komolyabb dolog, mármint egy gyerek. De nem baj, ha előtte csak 3-4 évig csak ketten vagytok. Akkor már biztos lesz a közös babavárás.
2011. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
33%
Ha szeretitek egymást,akkor mindent bele!
2011. szept. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Minek az egyéves évfordulója? Az együttélés egy éves, vagy a megismerkedésetek egy éves évfordulója?

Ha az együttélés egyéves évfordulója, én akkor is várnék, legalább még 1 évet. Az élet nem lóverseny, hogy kapkodni kelljen, aztán meg nyögni egy rossz döntés következményeit éveken át. Mi 3 év együttélés után jegyeztük el egymást, és az 5. évben házasodtunk össze, megnéztük, hogy akkor is tudunk-e együtt élni, ha már elszállt a rózsaszin köd. Mert akkor derül csak ki, hogy igazán szeretjük-e egymást, amikor az "unalmas szürke" hétköznapokban is ugyanúgy élvezzük egymás társaságát, mint akkor, amikor még a rózsaszin köd elfedte az esetleges problémákat. Légy bölcs, ne kapkodjátok el. 33/L

2011. szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Ginseng Titusz ***** válasza:
25%

... eljegyzés korai? Együtt élünk.

ha ha ha :)))))))))))))

2011. szept. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Az együttélés és az eljegyzés-házasság két különböző dolog. Amig a barátnőmmel csak együttéltünk, minden rendben volt (kb. másfél évig). Abban a pillanatban, hogy volt egy családi vacsora karácsonykor és eljegyzés, abban a pillanatban úgy gondolta, hogy a tulajdonává váltam. Nem mehettem egyedül még a boltba sem, reggel miért ezt az inget veszed, miért nem azt, miért ma mész a fodrászhoz, miért nem holnap, miért ezt a tv-műsort nézed - két tv volt a lakásban, nem zavartuk egymást azelőtt, az eljegyzés után már az is baj volt - szóval a tulajdonává váltam. Szerinte. Szerintem meg elköltöztem az esküvő előtt, az eljegyzés után 3 hónappal.

Szóval csak ne olyan hevesen. Az együttélés nem egyenlő az eljegyzés-házassággal.

2011. szept. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
13%

09-08 17:48


Jó kis hozzáállás! ELŐSZÖR megnézed, hogy tuti teljesíteni tudod a fogadalmat, és UTÁNA teszed meg a fogadalmat. Ne hadoválj itt kapkodásról, beszélj inkább becsületről, gerincességről.


ELŐSZÖR teszel fogadalmat, hogy Vele tűzön-vizen, aztán meg betartod, ez a házasság.

2011. szept. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem egyáltalán nem korai. Nem kell erőltetni, de ha megkért és szereted, akkor nyugodtan mondj igent. Én nem vagyok a hosszú együttélés híve, úgy látom a körülöttem élőkön, hogy ha egy-két éven belül nem házasodnak össze, már egyáltalán nem is fognak. Ha együtt képzelitek el az életeteket, akkor mindenképpen jobb az esküvő, mert jogilag is rendezi a helyzetet. Ha a hagyományos értékrendszer híve vagy és férjhez akarsz menni - ráadásul van valakid aki szeret, és megkéri a kezedet-, akkor ne halogasd a végtelenségig. A házasulandó férfiak vészesen fogynak 25-30 felett, mert aki nősülni akar, addigra megteszi. Ha negyvenévesen elválnak, akkor viszont már nem a korosztályukból keresnek társat, hanem minimum tíz évvel fiatalabbat. Ha nem akarsz a Szex és New York szereplőihez hasonlóan a barátnőiddel trécselni a szingli élet szépségeiről, akkor ne várj a végtelenségig a családalapítással.
2011. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!