Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fogalmam sincs mit érez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mit érez, szerintetek?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt.Én (21) már családot szeretnék vele.Ő(26)kamionozik.3hetente jár haza,én most végeztem a sulival,megszivesebben már összeköltöztem volna vele,de miatta elmentem még egy két éves szakmát tanulni,h kamionozhasson,mert azt mondta,h addig gyűjt,h két év utnán legyen miből indulni.

Sztem neki ez csak időhúzás,nem is szeretne velem együtt élni,még meg sem kérte a kezem,hogyha felhozom a témát,akkor terel folyamatosan.

Szerintetek is félre lehetett volna tenni,míg az első szakmámat tanultam és amikor érettségiztem?

Úgy érzem,h csak elvesztem az éveimet,mert mintha el lenne kényeslmesedve mellettem.3 hét után haza jön,pl. felmentem elé Pestre és még egy ölelést sem kaptam.Ezt megkérdeztem tőle,és azt mondta,h fáradt,majd otthon akarta.Szerintetek?Én nagyon szeretem,csak nem tudom,h ő mit érez!

Kapcsolatunk elején még mondogatta,h velem szeretne élni,de mostmár semmi kb.1 éve.

Tegnap volt egy olyan mondata,h "most kezek megint beléd szeretni".Tavaly volt egy nagyobb veszekedésünk,de azon már túl vagyunk,legalábbis én.

Szerintetek most mi van? Köszi a választ!


2011. szept. 13. 20:56
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Mit csináljak?Úgysem vallaná be ha megkérdezném.Sehogy sem tudom kideríteni,h megcsal e.

Soha nem találtam nála még semmi gyanúsat.

2011. szept. 13. 22:01
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bízonyitanod hogy megcsal-e az a fontos hogy viselkedik veled és elég egyértelmű hogy ő nem tervez veled közös jövöt, nem szeret.
2011. szept. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Igen, alapvetően itt nem az a kérdés, hogy megcsal-e, mert ez másodlagos ahhoz képest, hogy ő nem veled tervezi a családalapítást. Ez a leírtak alapján elég egyértelmű. Tudod sajnos nem elég az, hogy az egyik nagyon szereti a másikat. Sajnálom, én is voltam ilyen cipőben, fájdalmas volt ráébredni az igazságra, de ha szakítasz, utána jobb lesz.


33/N

2011. szept. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan helyen dolgozom ahol nagyon sok kamionos megfordul.Egy irodában ahol mérünk stb... Nekem nagyon rossz véleménye4m van szinte a legtöbbről. Nagyon kevés van aki nem akart kikezdeni velem.Nem tudom meddig mennének el de nem is akarom kipróbálni. Ha nem velem akkor a takarítónővel. pl. van egy kitárolás nálunk és van 15 kamion egy nap abból kb 3 van aki normális.Most már annyira felvettem az elutasító magatartást hogy csak úgy sugárzik rólam már csak a bátrabbak mernek kezdeményezni. De elég egy normális hangnem már célozgatnak.

Én nem akarlak elkeseríteni de téged úgy vág át ahogy tud, mert ha nem vágna át és nem menne félre akkor a nyakadba ugrana. És sok helyen a csajok nem ilyen elutasítóak mint én, mert ezekről is mondanak néha ezt azt.

2011. szept. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok.

Én alapból nem kezdenék kamionossal. mert én nekem nem az a kapcsolat ha 3 hetente látjuk egymást, hanem az mikor mindennap együtt alszunk. Vannak belföldi munkák ahol naponta haza lehet járni, miért nem vállal olyat? Ott is jól lehet keresni.

2011. szept. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni de neki ez így nagyon kényelmes.

3hetente hazajár, van aki várja itthon, kimossa a ruháját, kivasalja, főz rá, kitakarítja a lakást és a további 3hétben megint azt csinál más lányokkal amit akar.

A másik az, hogy ha 5év alatt nem jutott az az eszébe, hogy megkérje a kezedet akkor nem is fog neki. Mert a pénz csak kifogás.

Nekem volt barátom szakítás után bevallotta, hogy eszébe sem volt elvenni és egy csajt sem akar majd elvenni csak akkor hogyha összejön neki a gyerek. Pedig 1,5évig együtt voltunk és ő már 27éves. Mindig jön a kifogással, hogy nincs rá pénz. Ja meg a fejemhez vágta, hogy ő dolgozik én meg "csak" tanulok. Mikor tudta, hogy 2nehéz tanfolyamot viszek egyszerre, péntektől szombatig suliba járok, és reggel 6kor elmegyek itthonról és este 9re érek haza és másnapra még tanuljak is. Meg egyik hétről a másikra 50-60tételeket tanuljak meg. Ezután a beszólása után otthagytam őt.

Találtam magamnak egy másik srácot aki tervezi a családalapítást, feleségül akar venni és bár kevés pénze van megvesszük a gyűrűt és csinálunk lagzit.

Igaz lehet, hogy csak egy pár ezer forintos gyűrűnk lesz, és csak egy pár személyes lagzi de nem ez számít, hanem az, hogy boldogok legyünk. a pénzt meg utána is lehet gyűjteni együtt.

22/l

2011. szept. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

szerintem 5 év után már össze kellett volna költözni, és a költözés után ha működik akkor hamar jön az eljegyzés utána lagzi. Párom nem akart esküvőt a családja miatt hogy nincs jó példa+ jó vagyunk mi együtt. Aztán összeköltöztünk és megjött az igény az eljegyzésre és házasságra.

Én mindig azt mondom a gyűrű még jobbá teszi a jó kapcsolatot és nem csinál semmi ( vagy csak pillanatnyilag) változtatja meg a rosszat. Szóval itt kár eljegyzésre gondolnod mert szarból nem lehet várat építeni.Hagyd a fenébe ezt a pasit és keress olyat aki veled van és családot akar nem kifogásokat keres.

Mi 4 év után vettünk házat, 1 év felújítás, összeköltözés után pár hónap eljegyzés, jövő nyár esküvő. Lehetett volna idén is csak munka mellett levelezőn most van az utolsó évem és ezt be akarom fejezni .

2011. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

régen rossz ha most kezd beléd szeretni. Nem is vagytok sülve főve együtt hogy megunjon. Sajnos nem szeret és nem akar tőled semmit. Mi lenne ha együtt élnétek?Ha 3 hét egyedüllét után nem hiányzol.

Ne hanyagold hanem dobd!!!!

2011. szept. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Szinte magamat látom abból amit leírtál,igaz az én akkori párom nem kamionozót,de egyáltalán nem foglalkozott velem,én már terveztem a babát ő mindig elhárította,végül 22évesen haza költöztem,én is a legszebb éveimet áldoztam rá :( és a végén kiderült hogy még meg is csalt. Akkor úgy gondoltam én soha nem leszek boldog,volt is még sok csalódás az életemben ő utána,DE 28 évesen megtaláltam életem szerelmét,szombaton volt az eljegyzésünk,1év után,lehet hogy valaki korainak tartja de én érzem hogy ő az igazi :) tehát szerintem dobd ki és keresd meg az IGAZIT!!Add meg magadnak az esélyt hogy igazán BOLDOG legyél.SOK SZERENCSÉT!!
2011. szept. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a idáig érkezett válaszokat!
2011. szept. 14. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!