Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek korai az eljegyzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai az eljegyzés?

Figyelt kérdés
24 éves fiú vagyok, egy éven belül megkapom a diplomám. Két éve együtt élek a barátnőmmel (21) a saját lakásomban, ő két év múlva végez a főiskolával. Három év múlva szeretném feleségül venni a barátnőm, akivel már 4,5 éve együtt vagyunk. Ezeket a feltételek ismerve mit gondoltok, korai még az eljegyzés?
2011. okt. 20. 14:09
1 2
 11/18 anonim válasza:
64%
engem 4 hónap járás után jegyzett el a párom,rá 11 hónapra elvett,ekkor voltam 18 éves,novemberben a 8. házassági évfordulónk lesz 2 gyerkőccel és közbe idén lediplomáztam.Szóval nem korai,csak nyugodtan.
2011. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szerintem sem!

Mi 4 év jegyesség után házasodtunk ossze. Az elso evfordulonkon kérte meg a kezem!


Most 24N/31F

2011. okt. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ennyi idő után miért lenne korai?sőt...szerintem már nagyon várja=) úgyhogy hajrá,válassz ki egy számotokra meghatározó helyszínt és ott térdelj le elé, biztos nem fog visszautasítani=) de ha a szülőket is bele akarod vonni akkor pl karácsonykor ha náluk lesztek térdelj le elé ajándékosztáskor=) az is nagyon aranyos lenne=)
2011. okt. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ennyi idő után már nem korai, nekem már túl sok ez a 4,5 év csak járással.

Nekem túl soknak tűnik a 3 év jegyben járás, de ha nektek nem gond akkor nyugodtan.

Te ismered a barátnődet, hogy neki mennyire lenne sok ez a 3 év.


Párommal több, mint 1,5 éve voltunk együtt mikor megkérte a kezem, 3 hónapja. Valamivel több, mint 1,5 év múlva lesz a lagzink.


Sok boldogságot!

2011. okt. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Dehogy korai.Én négy hónapja vagyok a párommal,és karácsonykor eljegyzés,nyáron pedig esküvő!
2011. okt. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nem korai, de az esküvővel miért akarsz várni?
2011. okt. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Nem korai!!! Sőt!! Itt az ideje, nagyon fog örülni a kedvesed!! Sok boldogságot!! (Hidd el, a barátnőd már évek óta vár erre a pillanatra... :)
2011. okt. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék várni az esküvővel, mert szerintem akkor lesz igazán felnőtt az ember, ha már nem egyetemre jár, hanem dolgozik.
2011. okt. 23. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!