Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkértem a párom kezét, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkértem a párom kezét, azt hittem erre vár, erre időt kér?! De vajon miért?

Figyelt kérdés
Párommal két és fél éve vagyunk együtt. Sokat beszélgettünk az utóbbi időkben a házasságról...végig azt vettem ki a szavaiból, hogy nagyon szeretné, talán még jobban mint én pedig én is el akarom venni. Mostanra úgy össze is szedtem magam, megvettem a kísérűgyűrűt...erre azt mondja nekem a párom, hogy tudja, én vagyok neki az igazi, de adjak neki most egy kis időt. Hát nem vagyok az az elérzékenyülős típus, de ez azért úgy szíventalált. Nem indokolta meg a döntését. Vajon mi lehet mögötte?
2011. nov. 8. 22:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
35%
Kérd meg az én kezemet, én igent mondok azonnal!
2011. nov. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi van mögötte, azt csak ő tudja.

Alapvetően azzal még nem lenne baj, hogy időt kért. Inkább azzal van a probléma, hogy nem indokolta meg.

Amikor a férjem megkérte a kezem, én is gondolkodtam rajta, de megosztottam vele hogy miért? Hogy mitől félek. Átbeszéltük és 'igen't mondtam. Szerintem ez alap kell, hogy legyen, hogy fontos kérdések alól nincs kibúvás.

2011. nov. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
53%
De mitől kell félni,ezt nem értem? Mi változik, azon kívül, hogy másnaptól már nem barátom/barátnőm, hanem férjem/feleségem a megszólítás?
2011. nov. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
86%

Hát ez tényleg furi...


Mondjuk mikor az én férjem kérte meg a kezem 20 éves koromban,(akkor már 2 éve jártunk) akkor kb rögtön rávágtam, hogy persze, h hozzámegyek :) Egy perc gondolkodási időre sem volt szükségem.. Különben is, az esküvő csak rá 2 évre lett megtartva, szóval volt 2 év gondolkodási időm ha úgy vesszük..


25/L

2011. nov. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
58%

Jól írták, az előzők, hogy nem oké valami a nőnél!!


Ha egy nő időt kér, akkor több vasat is tart a tűzben és mérlegel.

(Közted és egy másik pasi között!!)


A helyedben utána néznék, hogy merre jár, ha nem veled van éppen!!

2011. nov. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
90%

Én pl. azért kértem időt, mert 1hónap után kérte meg a férjem a kezem. Nem volt közös otthonunk, sulliba jártam még, 22éves voltam. Persze még aznap Igent is mondtam, meggyőzőtt, hogy ezek nem számítanak, csak az, hogy szeretjük egymást.

Úgyhogy kérdezz rá az indokra, jogod van tudni, hisz téged is érint

12es voltam

2011. nov. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
71%
ha egy no igazan szerelmes akkor a nyakadba ugrik oromeben. ha a csaj idot ker akkor o nem szeret igazan inkabb csak az elonyoket es a hatranyokat latolgatja. ezekutan azt mondanam hogy felejtse el az egesz lanykerest.
2011. nov. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
92%
22évesen még sokan a változások korát élik. Lehet attól fél, hogy ha téged választ,akkor lemarad vlmiről... Sajnos sok ilyet láttam már
2011. nov. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
49%

Ez már nem annyira jó jel. Ha őszintén szeret és veled akarja leélni az életét akkor nem kér kis időt a gondolkozásra.

Vagy esetleg fél a szülei reakciójától? Milyen a viszonyuk?

Párom nemrég kérte meg a kezem és rögtön igent mondtam minden gondolkodás nélkül. 21 éves vagyok. Mivel én is mellette akarom leélni az életem, vele akarok családot alapítani ezért is furi, hogy barátnőd időt kér tőled.

2011. nov. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

amikor először megkérte a kezem a most már férjem, azt mondtam: igen, de nem most. nem időt kértem, hiszen igent mondtam, de 19évesen korainak tartottam.szerintem sem stimmel vmi a lánynál, kérdezz rá, indokolja.

ui: jobb ha bizonytalanul nem megy bele,neked is jobb, majd meglátod!

2011. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!