Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkértem a párom kezét, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkértem a párom kezét, azt hittem erre vár, erre időt kér?! De vajon miért?

Figyelt kérdés
Párommal két és fél éve vagyunk együtt. Sokat beszélgettünk az utóbbi időkben a házasságról...végig azt vettem ki a szavaiból, hogy nagyon szeretné, talán még jobban mint én pedig én is el akarom venni. Mostanra úgy össze is szedtem magam, megvettem a kísérűgyűrűt...erre azt mondja nekem a párom, hogy tudja, én vagyok neki az igazi, de adjak neki most egy kis időt. Hát nem vagyok az az elérzékenyülős típus, de ez azért úgy szíventalált. Nem indokolta meg a döntését. Vajon mi lehet mögötte?
2011. nov. 8. 22:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
45%
Hülyeségeket írnak, biztos szeret téged, csak hirtelen érte a dolog. Ezt csak itt a gyakorikérdéseken meg a hülye női magazinokban terjesztik, hogy minden nő álma az esküvő és azonnal hajlandóak férjhez menni, amint megkérik a kezüket (aki meg nem, az „taktikázik”, basszus, ezt most hallom először...) Egy komoly döntés meghozatalához idő kell. Neked is volt időd átgondolni, most adj neki is időt.
2011. nov. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
42%

Utolsó!

Neked is jogodban áll ide hülyeségeket írni!

(Mint ahogyan azt most meg is tetted!!)

2011. nov. 10. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Főleg 00.34 én is vakahogy így látom, nem hinném hogy arról lenne szó hogy valami nem stimmel nála, vagy "taktikázik", azt meg, hogy két vasat tart a tűzben, teljesen ki lehet zárni.

Remélem tényleg csak arról van szó hogy egy ilyen fontos, felelősségteljes döntést át kell gondolni alaposan. Lehet hogy én siettem el a dolgokat, teljesen váratlanul érte, jó let volna valahogy felkészíteni rá, főleg hogy még fiatal.

2011. nov. 10. 10:48
 24/31 anonim ***** válasza:
80%

Úgy tűnik, hogy jó nagy papucsférj leszel!!

Dugjad csak a homokba a fejed.


Vagy kéttucatnyian írták lány létükre, hogy valami nagyon nem stimmel a nődnél,

de te addig vártál, amíg végre kaptál 1 db. ellentétes választ egy dilinyóstól.


Kár volt feltenned a kérdést!!

2011. nov. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
62%
Aki igazán szeret valakit az nem mond neki nemet ha megkéri a kezét
2011. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
41%

"Remélem tényleg csak arról van szó hogy egy ilyen fontos, felelősségteljes döntést át kell gondolni alaposan."


Én 21 évesen 4,5 év után gondolkodás nélkül mondanék igen-t a páromnak. Mert BIZTOS vagyok benne, hogy vele szeretnék élni...Milyen az már, hogy gondolkodik? 2 év alatt miért volt Veled? Min gondolkodik? Ugyan már. Nem biztos magában, ergó nem biztos, hogy veled képzeli el az egész életét...

Hát egy ilyen válasz után az én párom még egyszer tuti nem kérne meg...:-S

2011. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
39%

"...őleg 00.34 én is vakahogy így látom, nem hinném hogy arról lenne szó hogy valami nem stimmel nála, ..."


Jól mondják bizony jövőbeli papucs férj (bár lehet hogy odáig se jutsz el ennyi öntudatossággal), majd gondolj vissza ezen sorokra úgy 10 év múlva. Csak azért, hogy ne mondhasd, hogy minden olyan szupernek és jónak tűnt és nem érted, hogy hogy baltázódott el így a házasságod. Ez első jelt időben megkaptad csak inkább te struccosat játszol most.


Egy másik témánál már írtam, hogy van az a ember típus aki feltesz egy kérdést és elvár egy választ. Aztán jön a pofon és kap 20 olyan választ amit nem akar hallani, majd a nagy számok törvénye miatt jön egy marha aki viszont számára kedvezőt mond és ekkor heurisztikus érzéssel: IGEEEN! tudtam én, hogy igazam van, mintha az előző 20 hozzászólás meg se történt volna.

Gratula!

2011. nov. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
38%
Bakker, én nem tudtam, hogy itt mindenkinek akkora mély érzelmei fűződnek a kérdező házasságához, hogy dilinyós meg papucsférj meg marha az, aki nem velük ért egyet. Előzőnek (gondolom, te voltál a 03:34 is): Nyugodj már le, ember, nem az anyádat szidtam :) Egy jelentős döntést át kell gondolni előre. Persze bele lehet rohanni a házasságba a rózsaszín ködben, aztán két év múlva itt sírni a gyakorikérdéseken, hogy minden sz*r és elválok, de azért ne ítéld már meg tök ismeretlenül a kérdező barátnőjét, hogy „biztos más pasija is van”. Meg persze mindenkinek szabadságában áll megkérdőjelezni a párja érzéseit csak mert valaki anonim módon lepapucsozta az interneten, de azért van még, aki józanul gondolkodik.
2011. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
39%

Cyndel te hadilábon állsz a tények elemzésével.


Amikor a kérdező visszareagált, akkor már a kérdéstől eltelt 2 nap és a válaszából kitűnt ez idő alatt nem kapott semmilyen választ.

Hovatovább eddigi pillanatig, (ami bizony nem kevés idő,) nem írta ide, hogy a többség mekkorát tévedett, mert hát megjött az a várva várt "igen".


Gyakorlatilag szerinted, (hogy még itt rugózol a saját igazadon) ez egy egészséges jónak ígérkező virágzó kapcsolatnak a biztos jele.

Neked is gratula, ölelkezzetek össze!

2011. nov. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak bántani, hisz nem is ismerlek, saját tapasztalatot mondok el. Szerettem a párom 3 éve voltunk együtt. Idősebb volt, mint én 6 évvel. Megkérte a kezem. Gondolkodtam. Végül igent mondtam, bár tele voltam félelemmel, pedig szerettem. Valami megmagyarázhatatlan félelem volt bennem. Két évre rá elváltunk. Most egy éve van egy kapcsolatom, de már második héten igent mondtam volna, pedig azt hittem, bizalom és ne adja Isten egy második házasság a büdös életben nem fér bele az életembe. Laza dolgot kerestem. Ha egy (érett lelkű!) nőnek, aki megérett egy ilyen komoly kapcsolatra, eljön az igazi, az nem gondolkodik. Én ezt szűrtem le a saját életemből. KÍvánom, hogy nálatok máshogy alakuljanak a dolgok!
2011. nov. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!