Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 8 év együttlét után nem kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év együttlét után nem kéne már eljegyezni valakit? Férfi 32, nő 25

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 10:04
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem 8 év után már felesleges.Ne is várd...

2-3 év után esedékes lett volna...De már aktualitását vesztette...

2011. nov. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

"akkor gondolom összekevertél egy másik hozzászólóval. "

nem.


" az, hogy rólad van szó nyilvánvaló, a többi válaszadó is ezt feltételezve válaszolt,"


ez csak neked nyilvánvaló... nagyon értetlen egy ember vagy.



" az is nyilvánvaló, hogy szerinted számít az évek száma, hiszem pontosan erre kihegyezve tetted fel a kérdést, "


miből nyilvánvaló ez, te szerencsétlen ?

azért mert feltettem egy kérdést ?


"szóval lehet hogy csak én egészítettem ki a kérdést, de minden bizonnyal helyesen."


IGEN, te egészítetted ki.

minden bizonnyal helyesen -minden bizonnyal elég beképzelt vagy ahhoz,hogy tévedhetetelennek hidd magad.

2011. nov. 19. 14:27
 13/33 anonim ***** válasza:
62%

ha nem kevertél össze senkivel, akkor hazugságokat írsz, mert én nem írtam azt amit állítottál.


szerinted a kérdés nem tükrözi, hogy szerinted az évek száma fontos. akkor elemezzük a kérdést.


"8 év együttlét után nem kéne már eljegyezni valakit? Férfi 32, nő 25"


tehát a kérdés annyi, hogy a !8 év tükrében! esedékes-e már az eljegyzés. ez pontosan azt jelenti, hogy erre vagy kíváncsi. ezt kérdezted, hogy a 8 év befolyásolja-e. ezen nincs mit félreérteni. félremagyarázni azt lehet. te vagy az, aki olyan okosnak képzeli magát, holott nyilvánvalóan nincs igazad.

2011. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

A legtisztább dolog, ha ugyan ezt megkérdezed tőle. 8 év után már lehetne ennyi Őszinteség közöttetek. HA KITÉRŐ VÁLASZT AD, PL MAJD AZ IDŐ ELDÖNTI STB, AKKOR LEGJOBB HA AJTÓT MUTATSZ NEKI ÉS MÁST KERESEL,MERT AZ IDŐ ELMÚLIK FELETTED ÉS A KORBAN HOZZÁD ILLŐEK MÁR FOGLALTAK LESZNEK.

Lehet hogy ez így kényelmes neki, ezért van veled, de ha igazán szeretne azt akarná, hogy erős kötelék tartson össze titeket. Légy bátor, kérdezd meg ezt szemtől szemben. - Mi történhet ? V....X

2011. nov. 20. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Úgy értetted a kérdést hogy illik-e eljegyezni 8 év után valakit, vagy hogy el kell-e jegyezni?
2011. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
én 8 évig jártunk együt mire meg kértem a kezét
2011. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Synesztro ***** válasza:

Nézd én 3 évig éltem élettársi viszonyban azt hittem ismerem, elvettem, még 3 év házasság, lett minden kocsi gyerek, ház stb. most még éppenséggel perekre járok, 1 éve nem láthattam a gyerekem, úton útfélen feljelentget végrehajtó stb. Én a rossz példa vagyok a házasságra, mégsem adtam fel, szeretnék házasodni, pedig 25/F vagyok! Nem a papír számít mondják, és igazuk van! Hogy kell vagy fontos - e a házasság? Naná hogy fontos ezért találták ki!

Szerintem ez nem más mint pénz és megbeszélés kérdése!Mi a mostani párommal lebeszéltük hogy még nem akar sem gyereket, sem házasodni, ha meg merném kérni a kezét nemet mondana, pedig odavan értem és vissza!Van aki nem mutat rá hajlandóságot ez van! Dönts Szereted vagy sem!Ha nem bírjátok megbeszélni ezt, akkor sem hiszem hogy el kéne őt hagynod ennyi idő után ilyenért!Gondold át hogx meg éri - e!

2011. nov. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 gloger nelli válasza:
én ezt már 3-om év után megkérdeztem volna!de jobb később mint soha!
2011. nov. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem két ismerősöm is 8 év után házasodott össze, szerintem baromság, hogy ilyenkor már tegyél le róla, hiszen most léptetek abba a korba, hogy érettek legyetek rá. Lehet, hogy már ő is fontolgatja...Viszont el kéne beszélgetnetek arról, hogy ő egyáltalán akar-e házasságot, van aki nem érzi szükségesnek, hiszen szeretitek egymást, jól megvagytok, lehet, hogy neki ennyi elég. Te pedig eldöntöd, hogy neked több kell-e ennél.
2011. nov. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Kicsit már késő, de ha eddig nem tetted meg,

akkor itt az ideje!!!!!

2011. nov. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!